Technologijos naudojamos logotipų perkėlimui ant drabužių

Gaminant spaudą ant rūbų reikia atsižvelgti į daugybę įvairų niuansų. Pirmiausia, reikia išsirinkti tinkamus rūbus. Svarbu atkreipti dėmesį kam jie bus naudojami – ar tai reklaminiai įmonės rūbai, ar rūbai skirti pardavimui ir panašiai. Tada pasirinkti tinkamiausius modelius, spalvas ir sudėtį. Ne ką mažiau svarbu išsirinkti ir tinkamą spaudos gamybos būdą. Visos spaudos technologijos turi savus privalumus, tad svarbu išsiaiškinti savus lūkesčius, kas leis geriausiai priimti sprendimą išsirinkant tinkamą spaudos technologiją. Spaudą ant rūbų atliekame ne vienerius metus, visada padedame išsirinkti savo klientams jiems tinkamiausią technologiją. Žemiau pateikti trumpi technologijų aprašymai, kurie padės geriau suprasti spaudos ant rūbų gamybos subtilybes.

 

Tiesioginė spauda ant plėvelės (DTF Direct to film)

Ši technologija dalinai keičia DTG technologiją. Vienas iš privalumų, kad išvengiamas gruntavimo procesas – sumažėja nuspaudimų žymių. Puiku ir tai, kad galima išgauti sąlyginai tolygią spaudą nepriklausomai nuo to kokios kokybės (paviršiaus lygumo, medžiagos storio) yra drabužis. Taip pat atsiranda daugiau lankstumo renkantis poziciją. Dažniausiai naudojama įvairiausių medvilnės ar medvilnės ir poliesterio drabužių gamybai: marškinėliams, džemperiams, krepšeliams ir kt. Sukibimui naudojami specialūs klijai – esant medvilnei klijai lengvai įsigeria į medžiagą. Deja sudėtingesnė gamyba ant sintetinių paviršių – ne visada efektyviai sukimba su striukėmis, liemenėmis ir panašiais rūbais.

 

Tiesioginis spausdinimas (DTG – direct to garment)

Tiesioginis spausdinimas, dar žinomas kaip DTG arba tiesioginė spauda – tai toks spaudos būdas, kurio metu tiesiogiai į audinį yra įliejami specialūs dažai. Toks spaudos būdas yra labai kokybiškas ir ilgaamžis bei tinkamas tiek dideliems, tiek mažiems kiekiams. Tiesioginio spausdinimo metu išgaunamos net ir smulkiausios detalės bei ryškiausios spalvos.

 

Siuvinėjimas

Siuvinėjimas – tai viena kokybiškiausių spaudos ant rūbų technologijų. Siuvinėjimas yra ilgaamžiškiausia technologija, tačiau gali būti tinkama ne visiems dizainams. Smulkūs, labai tankūs ir dideli arba daugiaspalviai dizainai gali būti perdaug sudėtingi siuvinėjimui arba juos gali būti ekonomiškai neefektyvu siuvinėti.

 

Termo spauda

Termo spaudos metu naudojami specialūs lipdukai, kurie karšto preso pagalba yra prikaitinami prie rūbo. Dažnai vyrauja mitas, kad tokia spauda ne kokybiška, tačiau tinkamai atlikta, gali būti ilgaamžė ir ilgai nenusiskalbti. Toks spaudos būdas tinkamiausias rūbams iš poliesterio, tokiems kaip striukės, liemenės, poliesteris, skėčiai, atlošai ir tt. Taip pat termo spaudos būdu galima pagaminti išskirtinio stiliaus dizainus - tarkim naudojant atšvaitinę, flokinę, veidrodinę, auksinę, blizgią gliterinę, brick (3d iškilią) plėveles. Toks spaudos būdas yra dažniausiai yra vienas pigiausių (išskyrus kai pasirenkamos nestandartinės plėvelės. Taip pat termo spauda gali būti ir spausdintas bei ploteriuotas termo lipdukas. Šilkografija Šilkografijos metodas žinomas nuo seniausių laikų, tačiau principas išlieka panašus – kiekvienam dizainui yra parošiamas specialus tinklelis, per kurį yra liejami dažai. Toks spaudos būdas gali būti ekonomiškiausias, kai vienas dizainas yra spausdinamas daug kartų, tačiau nelabai tinkamas vienetiniams rūbams, nes dėl išankstinių pasiruošimo darbų išauga rūbo pagaminimo kaštai. Dažniausiai naudojama vienspalviams dizainams nuo 30-50 vnt.

 

Šilkografija

Šilkografinė spauda pritaikoma gaminant spaudą ant daugumos audinių, tačiau medžiagos kokybė turi įtakos spaudos kokybei. Plonesni ar mažiau kokybiški (su daugiau poliesterio) audiniai gali sugerti dalį dažų, dėl ko spauda gali būti blankesnė. Spaudžiant ant pūkuotų paviršių atsiranda rizika, kad spauda bus netolygi, pasišiaušusi.

Šilkografijos spauda taip pat gali būti gaminama ant dėžučių, reklaminių prekių ar kitokių daiktų.

Dažniausiai renkamasi šilkografiją, kuomet turimas nesudėtingas vienos ar vos kelių spalvų logotipas ir gaminami dideli kiekiai drabužių. Gaminant sudėtingesnius, daugiaspalvius dizainus arba pavienius užsakymus kainos atžvilgiu labiau apsimoka gaminti kitais būdais.

 

Šilkografijos, DTF transferai etiketėms

DTF – naujai atsiradusi technologija, leidžianti ekonomiškai ir kokybiškai pasigaminti transferus etiketėms. Specialiu spausdintuvu, veidrodiniu būdu etiketės dizainas atspausdinamas ant plėvelės ir apibarstomas klijais, kurie išlydžius suteikia galimybę sukibti dažams su audiniu. Transferą termo preso ar lygintuvo pagalba, galima perkelti ant drabužio per 20-30 s. Vieno logotipo pagaminimo (perkėlimo) kaina būna itin žema.

Taip pat transferus galima pagaminti pasitelkiant šilkografijos technologiją. Šie pagaminami sutalpinus daug smulkių logotipų (užrašų) ant A4 lapo ir tinklu braukiant ant specialaus perkėlimo popieriaus. Minimalus užsakymo kiekis 25 vnt. A4 lapų.

Tiek DTF tiek Šilkografijos transferai - tai patvari ir kokybiška alternatyva austoms, siuvinėtoms etiketėms, mat šių gamybą bei perkėlimas greitesnis ir paprastesnis. Galimi mažesni kiekiai. Palyginimui pačios etiketės gamyba yra ženkliai brangesnė, tai pat senesnės pašalinimas ir (ar) naujos prisiuvimas yra ganėtinai nepigus ir stipriai padidina rūbo savikainą.

 

Plačiaformatė spauda

Plačiaformačiu spausdintuvu galima pagaminti daugybę skirtingų produktų. Reklamos tiekėjai gali pasiūlyti daugybę įvairiausių plėvelių – tiek spausdintų, tiek jau su paruoštomis spalvomis ar tekstūromis. Taip pat skiriasi ir medžiagos iš kurių pagamintos šios plėvelės – gali būti tiek PVC, tiek naturalios medvilnės ar popieriaus pagrindu. Pagrindiniai spaudos produktai yra lipdukai, plakatai bei spausdintos drobės.

Spauda ant drobės

Vienas iš šauniausių namų aksesuarų – paveikslai ant drobės. Suteikite savo piešiniui ar nuotraukai galimybę puikuotis svetainėje. Modernaus plačiaformačio spausdintuvo pagalba galime atspausdinti Jūsų norimą paveikslą ir pritvirtinti ant medinių porėmių.

Spaudą gaminame profesionaliais japoniškais Roland spausdintuvais ir aplinkai draugiškais eco-solventiniais dažais. Plačiam ir ryškiam spalvų, perėjimų atkūrimui naudojame ne tik įprastas CMYK, bet ir papildomas light dažų kasetes - esame orientuoti į aukštą spaudos kokybę. Renkamės tik geros kokybės popierių, kad pagaminti lipdukai puikiausiai išsilaikytų įvairiomis sąlygomis.

 

Lipdukų, lipnių etikečių gamyba

Teikiame spausdintų bei ploteriuotų lipdukų gamybos paslaugas mažais bei dideliais kiekiais. Galime padėti Jums su dizaino paruošimu – pasirūpinsime, kad failai būtų paruoši tiksliam spalvų atvaizdavimui. Dažniausiai pasitaikantys lipdukų pritaikymo būdai:

Etikečių gamyba pakuotėms.

Reklamų klijavimas ant vitrinų.

Automobilių reklamų klijavimui.

Sienų grindų dekoravimui.

Detalių aptraukimui.

Produktų žymėjimui.

Patalpų ženklinimui.

Prekių ženklo matomumo didinimui.

 

Plakatų spausdinimas

Alternatyva spausdintai drobe – įrėminti plakatai. Rėmelyje patalpintas paveikslas turi savo žavesio, galinčio įnešti įvairovės interjerui. Taip pat plakatai pritaikomi reklamoje – talpinant juos reklaminiuose stenduose.

Plakatai su individualia spauda gali būti panaudoti ir monetizuojant Jūsų kūryba! Plakatų spausdinimas yra ganėtinai pigus, o galimos pardavimo kainos mažmeninėje rinkoje itin aukštos. Pagamintą produktą susukus galima supakuoti į nedidelę tūbą, ko pasėkoje, siuntimo išlaidos tiek užsienyje tiek Lietuvoje yra nedidelės.

 

Plakatų pritaikymas

Plakatai – puiki dekoracija ofisui, namams ar parodai.

Reklaminiuose stenduose, stovuose.

Papildomas uždarbis iš kūrybos, meno.

Vienas iš galimų prekių, kur gali būti perkelta Jūsų menas.

Plakatus gaminame ir dirbame POD (Print on demand) principu juos pakuojant, išsiunčiant už klientą.

 

PATEIKITE UŽKLAUSĄ

Pasiteirauti dėl kainų bei terminų galite:
+37063077733 arba [email protected]