Siuvinėjimas ant drabužių

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Siuvinėjimas ant drabužių

Siuvinėjimas ant drabužių – profesionaliai atrodantys reklaminiai drabužiai

Drabužiai su įmonės logotipu – neatsiejama korporatyvinio įvaizdžio dalis. Siuvinėjimas ant rūbų užtikrina, kad logotipas išliks ilgai, nenusiplaus. Taigi, Jūsų prekės ženklas gali atrodyti daug elegantiškiau ir patikimiau. Siuvinėjimas ant drabužių gali suteikti jūsų organizacijai pridėtinę vertė, o verslai, kurie skiria daug dėmesio, kad darbuotojų uniformos ir reklaminiai drabužiai atrodytų profesionaliai dažnai užtikriną gerą reputaciją. 

Siuvinėtų reklaminių rūbų privalumai.

Siuvinėti marškinėliai tarsi vaikščiojanti reklaminė lenta. Darbuotojai dėvintis rūbus su Jūsų įmonės logotipu didina prekės ženklo žinomumą, garsiną įmonės vardą. Tai gana nebrangi, bet labai efektyvi reklama. Drabužiai su logotipu gali būti puiki dovana Jūsų klientams. Jei jie unikalus, išskirtiniai, geros kokybės juos gavę dovanų klientai, mielai juos dėvės, tai skatins jų artimųjų, draugų ratą taip pat bendradarbiauti su Jūsų įmone. 

Vienodomis uniformomis apsirengę darbuotojai visada atrodo daug profesionaliau. Siuvinėjimas ant rūbų puikus būdas užtikrinti, kad darbuotojai visada atrodytų reprezentatyviai. Tai ypač svarbu dirbantiems tiesiogiai su klientais. Profesionaliai atrodantis darbuotojas sukuria pasitikėjimo jausmą.  

Dažnai manoma, kad pasirinkus siuvinėjimą apsiribojama tam tikrais modeliais ir medžiagomis, kas yra mitas. Siuvinėti galite ant daugybės medžiagų – medvilnės, džinso, sintetinių ir kitų medžiagų. Net ir pigesnės medžiagos su siuvinėjimu atrodys daug elegantiškiau ir profesionaliau. Siuvinėti galite įvairius rūbus ir aksesuarus – kepurėles, kelnes, prijuostes, švarkus, marškinėlius, kuprines. Vis dėl to siuvinėjimas ant rūbų gali tikti ne visiems drabužiams, susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime konsultaciją. 

Siuvinėti galite ne tik savo logotipą, bet ir įvairius užrašus. Įvairios frazės, „slogan‘ai“ jūsų įmonės reklaminiams drabužiams suteiks unikalumo. Pasidalinkite su pasauliu savo verslo misija išsiuvinėdami ją ant marškinėlių. Gerai apgalvota frazė, tikrai atkreips dėmesį, atskleis Jūsų įmonės vidinę kultūrą, parodys išskirtinumą, didins klientų ratą, pritrauks naujų darbuotojų.

Didelis rūbų siuvinėjimui pasirinkimas

Savo parduotuvėje siūlome gausų reklaminių rūbų pasirinkimą. Čia rasite daugybę modelių tiek vyrams, tiek moterims, taip pat didelį dydžių pasirinkimą – turime nuo pačių mažiausių, iki pačių didžiausių. Siūlome ir specializuotus darbo rūbus, vienkartinius darbo drabužius.