Šilkografinė spauda

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Šilkografinė spauda

Kas yra šilkografinė spauda?

Spauda ant rūbų atrodo kaip ne tiek ir senai išpopuliarėjęs ir atsiradęs būdas marginti drabužius įvairias dizainais. Vis dėlto spausdinimas ant rūbų žinomas jau nuo antikos laikų. Šilkografinė spauda tai vienas iš seniausių spaudos ant rūbų būdų atsiradęs senovės Kinijoje. Kaip ir dauguma technologijų, šilkografija keitėsi ir modernėjo. Pramonės revoliucijos metu sukurti specialūs mechanizmai, o XIX amžiaus pirmoje pusėje Didžiojoje Britanijoje šis metodas buvo jau užpatentuotas. Šiuo metu ši technologija yra labai pakitusi. Naudojami kompiuterinė įranga ir specialūs spausdintuvai. Spaudos gamybos procese norimas atspausdinti dizainas specialiu įrenginiu išvedamas ant specialios fotojuostos. Tada dizainas perkeliamas ant rėmo aptraukto tinklu. Tada gaunamas tinklelis, kuris naudojamas spaudai. Galiausiai, ant formos užnešami dažai. Tokia spauda ypač ilgaamžė, turi savitą vaizdą, yra atspari aplinkos procesams. Tačiau kiekvienam dizainui reikia atskiro tinklelio, todėl rekomenduojama gaminti prekes nuo mažiausiai 30 vienetų. 

Kas yra tiesioginė spauda?

Tiesioginė spauda arba angliškai Direct to garmet  (DTG) spauda – moderni spaudos ant tekstilės technologija. Pats metodo pavadinimas implikuoja, kad šiuo būdų specialus tiesiogiai spausdinama ant audinio. Spausdintuvas naudoją rašalą iš vandens pagrindo, kurį sugeria tekstilės pluoštas. Naudodami šį metodą. Toks metodas išgauna itin smulkias detalės bei yra tinkamas užsakymams nuo vieno vieneto. 

Kaip nuspręsti kokį spaudos metodą rinktis?

Spaudą ant rūbų atliekame jau daugelį metų, sukaupta patirtis leidžia mūsų klientams pagal jų poreikius išrinkti geriausią spaudos būdą. Susisiekite su mumis ir mes mielai jums patarsime. Žemiau pateikti keli klausimai, kurie gali padėti kokį spaudos metodą geriausią rinktis.

  • Koks mano užsakymo tiražas? Jei jūsų užsakymas didelis (bent nuo 30 vienetų ir daugiau) jums gali būti tinkamesnė šilkografinė spauda. Jei planuojate spausdinti keletą dizainų mažais tiražais rinkitės tiesioginę (DTG) spaudą.
  • Ar jums svarbu, kad spauda būtų atspari lauko sąlygoms? Jeigu spauda atliekama ant rūbų ir svarbu, kad ji būtų atspari aukštoms/žemoms temperatūroms jums tinkamesnė bus šilkografinė spauda.
  • Ant kokių spaudos gaminių naudosiu spaudą? Mažiau populiarioms medžiagoms gali būti tinkamesnė DTG spauda.