Plakatų gamyba

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Plakatų gamyba

Plakatų gamyba internetu – greita, patogu ir kokybiška

Reklaminiai plakatai – tai neatsiejama tiesioginės rinkodaros dalis. Plakatai puiki priemonė pritraukti daugiau žmonių į Jūsų renginius ir šventes. Reklaminiai plakatai gali pasiekti naujus pirkėjus taip pat padėti reklamuoti naujus Jūsų įmonės produktus ir paslaugas. Tai yra puikus ir gana pigus būdas didinti jūsų įmonės prekės ženklo žinomumą. Plakatai yra labai naudingi, nes juos galite pakabinti daugelyje skirtingų vietų. Tai puikus būdas padidinti rinkodaros kampanijos efektyvumą. Taip pat tikriausiai ne viena politinė kampanija neatsiejama nuo gatvių nukabintų plakatais, kas rodo, kad šis komunikacijos kanalas yra vis dar efektyvus ir įtaigus. Užsiimame plakatų gamyba. Galime Jūsų verslui padėti sukurti geriausius ir efektyviausius plakatus, nesvarbu ar jie dideli ar maži. 

Reklaminiai plakatai – puiki priemonė perduoti svarbią informaciją vidinėje komunikacijoje

Reklaminiais plakatais galite perduoti svarbią informaciją savo darbuotojams. Tikriausiai kiekviename biure atrasite skelbimų lentą. Dažnai ji būna nukabinta pasenusiais pasiūlymais arba akies netraukiančiais biuro spausdintuvu atspausdintais rašteliai. Išnaudokite šią lentą perduoti svarbias žinutės savo darbuotojams. Kokybiškas ir akį traukiantis plakatas daug labiau atkreips Jūsų įmonės darbuotojų dėmesį. Pandemijos kontekste svarbu, kad darbuotojai laikytųsi saugumo reikalavimų. Visą informaciją kolektyvui galite perduoti plakato pavidalu. Gerai paruoštas plaktas padės daug lengviau įsiminti svarbią informaciją. Galbūt Jūsų organizacijoje vyksta pokyčiai? Sudarykite vidinės komunikacijos planą ir kampaniją, o kaip komunikacijos kanalą panaudokite plakatus. Gerai apgalvotas šūkis ir gerai parinktas vizualas gali labai efektyviai perduoti pranešimą ir būti įtraukiantis. Neatidėliokite, išbandykite plakatų gamybą.

Plakatų gamyba pardavimui

Galbūt jau kurį laiką kuriate skaitmeninius piešinius, siūlome juos greitai ir paprastai perkelti ant plakatų. Jais galite papuošti ne tik savo namus, bet ir užsidirbti papildomai parduodant. Pasirūpinkite dizainais, o mes Jums paruošime galutinį produktą pardavimui. 

Plakatų gamyba – užsakykite internetu

Plakatus mūsų internetinėje parduotuvėje amspauda.lt galite užsakyti vos kelių mygtukų paspaudimu. Įkelkite norimą maketą, o mes jį Jums atspausdinsime. Plakatą galite gauti į per paštą ar kurjerį į savo biurą, atsiimti paštomate, arba užsukti į mūsų fizinę parduotuvę Vilniuje ir atsiimti nemokamai.