Rūbai vaikams

Rasta 4 prekės(-ių).

Showing
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rūbai vaikams

Rūbai vaikams internetu – greita, patogu ir kokybiška

Tikriausiai kiekviena mamytė ir kiekvienas tėvelis nori, kad jų vaikutis būtų pats stilingiausias. Žinoma, svarbu, kad drabužiai vaikams būtų kokybiški, nedirgintų jautrios odelės. Mūsų internetinėje parduotuvėje greitai ir patogiai įsigysite rūbus vaikams internetu. Siūlome didelį prekių katalogą: rūbai vaikams, rūbai kūdikiams, rūbai mergaitėms, rūbai berniukams. Siūlome įvairių spalvų ir modelių marškinėlius, megztukus, džemperius, kelnes, šortus, kombinezonus, kuprines. Taip pat specialius rūbus spalvinimui, kas ne tik aprengs, bet ir bus smagi bei kūrybiška pramoga. Mūsų kataloge atrasite gausų spalvų pasirinkimą, o jei nerasite norimo modelio ar spalvos – susisiekite su mumis ir mes jums pasiūlysime net dar didesnį prekių katalogą.

Rūbai vaikams internetu su spauda

Tikriausiai, kiekvienas vaikas turi savo mylimą filmų ar pasakų herojų. Rūbai vaikams gali būti jais papuošti naudojant spaudą ant rūbų. Siūlome ne vieną spaudos sprendimą (tiesioginę ir termo spaudas, šilkografiją, siuvinėjimą). Naudojame tik kokybiškiausias, ekologiškas ir sertifikuotas medžiagas, taip užtikrindami, kad rūbai nedirgins jautrios odos. Vaikai vilkėdami rūbus su jų mėgstamais herojais, dizainais ar užrašais jausis išskirtiniais ir pasitikintys savimi. Savo klientus mielai konsultuojame ir padedame išsirinkti jų atvejui tinkamiausią spaudos metodą ir būdą. Vaikučiai ir patys gali prisidėti prie spaudos gaminimo. Gaminame specialius rūbus spalvinimui. Naudodami tekstilės markerius vaikai rūbus gali nusispalvinti savo mėgstamomis spalvomis. Taip bus lavinamas vaikų kūrybiškumas. 

Rūbai vaikams su Jūsų dizainais

Galbūt iliustruojate knygas vaikams ar piešiate skaitmeninius piešinius? Perkelkite savo kūrybą ant vaikiškų rūbų. Tegu mažieji susitapatina su savo mylimais pasakų herojais. Savo klientams siūlome POD (print on demand) verslo modelį. Jums tereikia išsirinkti rūbus ant kurių norite dėti savo dizainus ir paruošti pačius dizainus. Tai puikus būdas užsidirbti papildomų pajamų ar net pradėti savo verslą iš namų. Šis verslo modelis nereikalauja didelių investicijų, nereikia rūpintis sandėliu. Taip pat negaminate prekių, kurių neparduodate. Taigi, sumažinate riziką patirti finansinių nuostolių. Rūbai vaikams gali tapti puikia drobe Jūsų meno kūriniams skirtiems vaikams.