Spausdinimas ant marškinėlių

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Spausdinimas ant marškinėlių

Spausdinimas ant marškinėlių – greitai, profesionaliai ir kokybiškai

Spausdinimas ant marškinėlių tikriausiai mūsų „arkliukas“. Nuo to ir pradėjome. Įsigijome įrangą termo spaudai ir namų sąlygomis gaminome marškinėlius su šmaikščiais žemaitiškais užrašais. Gana greitai plėtėmės ir savo klientams dabar siūlome įvairiais spaudos paslaugas. Sukaupėme didžiulę patirtį, o spausdinimas ant marškinėlių - visada geriausios kokybės. Tikriausiai, išbandėme visus modelius, medžiagas ir spaudos metodus. Išbandėme daugybę rūbų tiekėjų, kol atradome geriausius partnerius, todėl dabar galime save laikyti patikimais partneriais ir tikrais savo srities profesionalais. Spaudą atliekame profesionaliais spausdintuvais, naudojame tik sertifikuotas ir gamtai nekenkiančias medžiagas, o mūsų siūlomi rūbai – visada geriausios kokybės ir už patrauklią kainą.

Reklaminiai rūbai su spauda

Savo internetinėje parduotuvėje siūlome ypač platų ir gausų reklaminių rūbų pasirinkimą tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams. Pas mus rasite specializuotus darbo rūbus, mokyklines uniformas. Spaudą atliekame keliais metodais. Tai termo spauda, DTG direct to garmet, šilkografinė spauda, siuvinėjimas. Mūsų atliekamos paslaugos: spausdinimas ant marškinėlių, spausdinimas ant džemperių, kepurių siuvinėjimas, reprodukcijos ant drobės, plačiaformatė spauda, plakatų gamyba, reklaminių lipdukų gamyba ir kita. Nuolat siekiame pateikti geriausią rezultatą, o sukaupta patirtis leidžia klientams patarti geriausią reklamos priemonę.

Print on demand galimybės

Įvairių dizainų spausdinimas ant marškinėlių puikus būdas užsidirbti papildomų pajamų arba pradėti savo verslą. Internetas, socialiniai tinklai leidžia pasiekti tikslines auditorijos ir mažais reklamos kaštais gauti efektyvius rezultatus. Vis dėlto pradėti savo verslą nuo nulio reikalauja daug finansinių investicijų ir laiko. Vis populiarėjantis verslo modelis – print on demand (POD), lietuviškai – spausdinimas pagal poreikį. Toks būdas mažina daugybę rizikų. Galite rinktis iš mūsų sandėliuojamų prekių, užsakinėti pavienius modelis, ar atsinešti savo reklaminius rūbus, o tik gavus užsakymą per kelias dienas pagaminsime marškinėlius su spauda, supakuosime ir išsiųsime arba atiduosime galutiniam klientui. Taip jums nereikės rūpintis dėl sandėlio, nepagaminsite prekių, kurių galite ir neparduoti, sutaupysite daugybę laiko.

Susisiekite su mumis

Jei jus domina POD galimybės, spausdinimas ant marškinėlių ar kitų rūbų susisiekite su mumis el.paštu i[email protected], arba apsilankykite mūsų parduotuvėje Vilniuje.