SPAUDA ANT DROBĖS

Pritaikymas

Drobės – puiki dekoracija ofisui, namams ar parodai.

Užsidirbkite papildomai iš kūrybos. Vienas iš galimų aksesuarų, kur gali būti perkelta Jūsų menas.

Galime gaminti drobes POD (Print on demand) principu.

Drobė tai gera dovana artimam žmogui. Ant drobės perkelta įsimintina akimirka – prizas nugalėtojui.

 

Kodėl rinktis mus?

 1. Naudojame kokybiškus dažus, kurie pasižymi atsparumu.

 2. Išgauname tikslias spalvas.

 3. Galime parinkti drobės medžiagą pagal Jūsų poreikius.

 4. Turime trumpus terminus bei galime pagaminti skubos tvarka.

 5. Už papildomą kainą sumaketuojame ar sutvarkome failus plačiaformatės spaudos gamybai.

 6. Galime pagaminti Jūsų logotipą vidinėje drobės pusėje.

 7. Naudojame kokybišką Lietuvišką medieną.

 8. Gaminame nuo 1 vnt.

 9. Leidžiame Jūsų galutiniams klientams atsiimti iš mūsų. Taip pat galime išsiųsti.

 10. Supakavimas bei išsiuntimas iš mūsų ofiso.

 

POD (Print on demand) prekyba drobėmis - bendradarbiavimas.

Galime pasiūlyti konkurencingas kainas už aukštos kokybės drobes. Prekiaukite savo norimais dizainais - pasirūpinsime viskuo, nuo pagaminimo iki supakavimo bei išsiuntimo!

Analogiškai kaip ir su marškinėliais, džemperiais, krepšeliais ir kita atributika – drobėmis galite prekiauti per mus. Bendradarbiaujame su kūrėjais, siekiame atlikti gamybos bei prekybos proceso dalis, kad vienintelis darbas Jums būtų – užsakymo pateikimas. Dirbant POD principu Jūs palengvinate sau darbą – taupote laiką bei galite apskaičiuoti kiek kainuoja siuntimas, gamyba.

Atlikdami dalį darbų patys turite investuoti į pakavimo bei siuntimo priemones, pildyti siuntimo lapelius, rūpintis pakavimu ir išsiuntimu. Tai užtrunka daug laiko bei pastangų ir atima laiką, kurį galite skirti reklamai ar kūrybai. Kaip alternatyvą siūlome perleisti šiuos darbus mums ir mėgautis pardavimo procesu!

 

Reikalavimai failams

Gamybai reikalinga kokybiška nuotrauka arba vektorinis failas. Galimi formatai: JPG, TIF, PNG, PDF, AI, EPS, SVG, CDR. Tekstai turi būti sukreivinti. Kitu atveju gali skirtis klientui bei gamybininkui atvaizduojamas tekstas. Geriausia kokybė išgaunama iš vektorinių failų.

Pageidautinas CMYK spalvų rėžimas (išgaunamos tikslesnės spalvos), tačiau tinka ir RGB spalvos (šiek tiek ryškesnės spalvos).

Užlenkimus ir veidrodinius kraštus įprastai sugeneruojame patys – šios paslaugos neįkainuojame.

 

 

Gamybos procesas

Drobių gamybos procesas ganėtinai paprastas ir nesudėtingas, tačiau reikalauja preciziškumo:

 1. Pasiruošiame failą spaudai. Jei reikia pakoreguojame sunkiau atspausdinamas vietas (šešėlius). Uždedame veidrodinius kraštus užlenkimams.

 2. Plačiaformačiu spausdintuvu atspausdiname drobę ir atpjovę padedame ją džiuvimui. Drobė priklausomai nuo dažų intesyvumo džiūna nuo 1 iki 12 val. Tik dažams išdžiuvus galime ją apversti ir tvirtinti prie porėmių.

 3. Sumontuojame drobių porėmius. Įsitikiname, kad turime tiesiai sutvirtintą drobę.

 4. Apverčiame atspausdintą drobę. Uždedame porėmį ir suvedame kraštus. Pabandome pritvirtinti drobę kuo tiksliau. Kaip bebūtų yra šiokia tokia paklaida, kadangi mediena gali būti ne tobulai lygi bei pati drobė tvirtinant prasitempia. Drobę tvirtiname specialiu kabių kalimo įrankiu iš vidinės pusės.

 5. Esant reikalui, siekiant pilnai įtempti - į drobės vidinius kampus įkalame medinius trikampius. Porėmis išsiplečia, o drobė įsitempia.

 6. Peržiūrime ar drobė tinkamai sumontuota. Pasitvirtinus dėl kokybės, supakuojame ir perduodame atsiėmimui arba siuntimui.

 

Spaudos bei drabužių kainos derinamos individualiai. Pakonsultuosime, per trumpą laiką padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius rūbus bei parinksime optimaliausią spaudos metodą.

PATEIKITE UŽKLAUSĄ

Pasiteirauti dėl kainų bei terminų galite:
+37063077733 arba [email protected]

  lipd (11).jpg

Spauda ant drobės – puiki interjero detalė

Sako, kad namai ne namai, jei yra be paveikslų ant sienos. Paveikslai namams suteikia jaukumo, charizmos ir išskirtinumo. Pastebėjome, kad vis didesnį susidomėjimą įgauna spauda ant drobės. Tai puikus būdas jūsų namų sienas padaryti išskirtinėmis. Atspausdinti galite beveik bet ką, ką tik sugalvosite – tai gali būti šeimos nuotraukos, nuotraukos iš kelionių, jūsų kurti dizainai įvairios abstrakcijos. Didelio susidomėjimo įgauna ir paveikslų reprodukcijos. Dauguma menininku sukuria autentiškas savo meno kūrinių kopijas, kurias galite įsigyti už prieinamą kainą. Spauda ant drobės gaminama specialaus spausdintuvo pagalba. Spausdiname tiek ant natūralių, tiek ant sintetinių drobių. Galite rinktis iš blizgaus ir matinio paviršių. Spauda ant drobės tinkama ne tik tiems, kurie nori pasipuošti savo namus įvairiomis nuotraukomis, bet ir įvairiems menininkams ir grafikos dizaineriams, kurie gamindami drobes su spauda gali užsidirbti. Paveikslai ant drobės gali būti ir puiki dovana bet kokia proga. Apgalvokite ką žmogus, kuriam dovanosite drobę norėtų pasikabinti ant sienos. Gal tai jūsų seneliai? Puiki dovana būtų visos šeimos nuotrauka. Gal tai jūsų ilgametė draugė? Tinkamas pasirinkimas galėtų būti jūsų dviejų animuota iliustraciją. Jeigu neturite norimo dizaino – mes jį paruošime už jus. Atkreipiame dėmesį, kad jei spausdinate nuotraukas – jos turi būti itin aukštos kokybės – taip galutinio produkto vaizdas bus pats geriausias. 

Spauda ant drobės POD verslo galimybės

Siūlome print on demand (POD) verslo modelį. Tokiu būdų jūsų idėjos gali būti įgyvendinamos atsisakant įvairų rizikų kylančių kuriant savo verslą. Galbūt esate grafikos dizaineris, kuris nori įgyvendinti savo idėjas? Tam puikiai tinka print on demand verslo modelis, nes jums nereikia turėti savo įrangos, sandėlio ar didelių finansinių išteklių. Pasirūpinkite dizainas, reklama, o mes pasirūpinsime, kad galutinis produktas pasiektų klientą – jį atspausdinsime, paruošime siuntimui, arba jūsų klientas galės atsiimti drobę mūsų fizinėje parduotuvėje. Šio verslo modelio galimybes galite aptarti su mumis telefonu, el. paštu arba užsukant į mūsų fizinę parduotuvę Vilniuje, kur Jums aprodysime turime įrangą, spaudos ant drobės gamybos procesą ir mūsų atliktų darbų pavyzdžius. Galėsite įsitikinti jų kokybe.