Spauda ant rūbų

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Spauda ant rūbų

Spauda ant rūbų – puiki reklama bet kokiam verslui

Reprezentaciniai rūbai gali padaryti teigiamus pokyčius kiekvienam verslui. Nesvarbu ar užsiimate ar esate nekilnojamo turto brokeriai, programuotojai ar užsiimate prekyba, rūbai su spauda gali padėti pasauliui sužinoti apie Jūsų įmonės vardą ir būti stipri rinkodaros priemonė. Spauda  ant rūbų gali didinti prekės ženklo žinomumą, pritraukti naujų klientų ar papasakoti aplinkiniams žmonėms apie jūsų verslo misiją, viziją, vertybes.  

Kodėl Jūsų įmonei reikalingi rūbai su spauda?

  • Rūbai su logotipu suvienija jūsų komandą. Vienodi marškinėliai sukuria komandos jausmą. Visi darbuotojai turės kažką bendro. 
  • Rūbai su spauda pasauliui pasakoja apie įmonės vidinę kultūrą. Polo marškinėliai labiau tinkami norint reprezentuoti profesionalų įvaizdį, paprasti marškinėliai atrodo smagiau, o įdomių siluetų modeliai padeda išsiskirti iš minios. 
  • Drabužiai su spauda gali padėti pritraukti investuotojų dėmesį. Įdomios ir akį pritraukiančios frazės, nuotraukos gali didinti susidomėjimą apie Jūsų verslą. Pasinaudokite proga ant rūbų atspausdinti savo įmonės kontaktus, tinklalapio adresą.
  • Lojalūs klientai gali prisidėti prie prekės ženklo didinimo. Padovanokite savo lojaliems klientams marškinėlius su Jūsų įmonės logotipu. Tai ne tik puiki dovana, bet ir puiki reprezentacinė priemonė. 
  • Rūbai su spauda padeda Jūsų darbuotojams atrodyti profesionaliai. Drabužiai su Jūsų įmonės logotipu tai tarsi uniforma darbuotojams. 
  • Parodykite savo išskirtinumą. Panaudokite įvairius modelius, arba tradiciškai mažiau naudojamus drabužius spaudai (šortus, sukneles, kelnes). Įdomius stilingus drabužius patiks dėvėti Jūsų darbuotojams ir klientams, bei atskleis Jūsų įmonės unikalumą.
  • Surenkite konkursą ir „praloškite“ marškinėlius su Jūsų įmonės spauda. Taip galite pritraukti naujų sekėjų savo Facebook, Instagram paskyrose, o žmogus gavęs dovaną ne tik džiaugsis, bet ir padidins jūsų verslo žinomumą, suteiks jums nemokamą reklamą.

Nepraleiskite progos pasigaminti rūbų su spauda. Tinkamiausią spaudos būdą (DTG, termo, šilkografiją, siuvinėjimą) mielai Jums padėsime išsirinkti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų drabužių reklamai asortimentą. Mūsų fizinėje parduotuvė rūbus galite apžiūrėti. Jei nerandate norimo rūbo modelio - susisiekite su mumis.