Drabužiai dekoravimui

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Drabužiai dekoravimui

Drabužiai dekoravimui – išlaisvinkite savo kūrybiškumą

Net ir karantinas turi savų pliusų. Dauguma mūsų turėjo pakoreguoti savo dienotvarkes, laikas tarsi sulėtėjo, tačiau tai paskatino atrasti naujų hobių ar netgi papildomų pajamų šaltinių. Drabužių dekoravimas įvairiais dizainais gali tapti puikia proga papildomai užsidirbti, bei turiningai praleisti laiką. Jūsų idėjas galime padėti realizuoti! Perkelkite savo meno kūrinius ant rūbų. Bet koks dizainas net ir paprasčiausius marškinėlius ar džemperį gali pagyvinti ir padaryti unikalų. Siūlome daugybę drabužių modelių: marškinėlius, džemperius, maišelius, kelnes, šortus, kepurėles ir kitus Jūsų poreikius atitinkančius rūbų spaudos būdus. Drabužius galite dekoruoti įvairiausiais paveikslėliais, nuotraukomis ar logotipais. Taip pat drabužius siuvinėjame. Turite idėją, bet neturite maketo – susisiekti su mumis.

Drabužiai dekoravimui – drobė Jūsų meno kūriniams. 

Nuo šiol meno kūriniai gali kabėti ne tik galerijose ar muziejuose, papuoškite savo kūriniais rūbus! Jau ne vienus metus bendradarbiaujame su įvairiais menininkais ir padedame jiems realizuoti savo idėjas, nesvarbu ar tai tik keli vienetai, ar spauda ant rūbų skirta pardavimui. Drabužiai dekoravimui gali tapti puikia drobe, kurią galima dėvėti! 

Rūbai su socialinėmis žinutėmis

Rūbai su spauda gali būti ne tik apdaras, o priemonė įkvėpti ir motyvuoti. Jau ne vienam klientui padėjome realizuoti savo idėjas susijusias su socialinėmis žinutėmis. Kartais rūbas su žinute gali pasakyti daugiau, naikinti visuomenės stigmas, paskatinti ir įkvėpti kitus. Nebijokite pasidalinti savo mintimis!

Didžiulis drabužių dekoravimui pasirinkimas

Nuolat stengiamės užtikrinti geriausią rūbų kokybę, tad savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės drabužius. Prekiaujame ivairiausiais drabužių ir aksesuarų modeliais. Parduotuvėje atrasite dydžius nuo mažiausių iki didžiausių. Siūlome ekologiškų bei organinių medžiagų drabužius. Jei nerandate norimo rūbo modelio ar dydžio -  susisiekite su mumis el. pašto adresu [email protected]. Padėsime atrasti Jums geriausius ir tinkamiausius sprendimus. Jūsų visada mielai laukiame savo fizinėje parduotuvėje įsikūrusioje Verkių g. 30 b, Vilniuje. Užsukite! Padėsime išspręsti visus iškilusius klausimus bei galėsite apžiūrėti mūsų turimas prekes.

Spaudos dėjimo ant rūbų procese naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas – taip užtikriname, kad išgausime net ryškiausias spalvas ir smulkiausias detales.