POD

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

POD

POD (Print on demand) – kas tai?

Dideli kiekiai iš anksto pagamintų prekių reikalauja didelių finansinių investicijų. Kartais ne visada pavyksta išparduoti visas prekės, todėl atsiranda rizika, patirti nuostolius ir įšaldyti lėšas. Pastaruoju metu populiarėja naujas verslo principas – print on demand (POD) (lietuviškai spausdinimas pagal reikalavimą). Tokiu būdu mūsų klientai gali rinktis iš mūsų sandėliuojamų prekių (reklaminių rūbų, darbo rūbų, aksesuarų, drobių ir kt.), užsakinėti pavienius nesandėliuojamus modelius bei atnešti sandėliuoti savo gamybos rūbus pas mus. Gavus užsakymą – prekę paruošiame – atspausdiname norimą dizainą, supakuojame ir išsiunčiame galutiniam klientui. POD yra alternatyvus verslo modelis, kuris leidžia investuoti mažiau laiko ir pinigų, sumažina rizikas susijusias su sandėlio atsargų valdymu, leidžiantis greitai, efektyviai ir pigiai realizuoti Jūsų idėjas. Nesvarbu ar jūs grafikos dizaineris, menininkas, antrepreneris – POD gali būti puikus metodas realizuoti Jūsų kūrybiškas idėjas ir užsidirbti pajamų.

Spauda ant rūbų

Jūsų norimus dizainus galime perkelti ant rūbų. Mūsų prekių kataloge atrasite gausų rūbų ir aksesuarų pasirinkimą nuo kasdieninių drabužių iki specialių darbinių rūbų. Naudojame tik kokybiškiausias medžiagas, padedame savo klientams išsirinkit jiems geriausią spaudos metodą.

Spauda ant drobės

Perkelkite savo meno kūrinius, nuotraukas ant drobės! Pasirupinkite tuo, ką norite atspausdinti, o viskuo kitkuo pasirūpinsime mes.

Lipdukų gamyba

Savo meno kūrinius galite realizuoti ir kaip lipdukus. Gaminame tiek pavienius lipdukus, tiek didelius kiekius.

POD privalumai

Išvengsite perteklinių prekių – gamindami tik tas prekes, kurios užsakomos sumažinsite galimybę pagaminti produktus, kurių neparduosite.

Prekių nereikia sandėliuoti  - savo prekėms Jums nereikės turėti sandėlio. Galėsite rinktis iš mūsų sandėlyje esančių prekių, arba savo prekes laikyti mūsų sandėlyje. 

Sutaupysite pinigų – kadangi nereikia investuoti į sandėlio išlaikymą, negaminsite perteklinių prekių, kurių galite neparduoti, sutaupysite piniginių kaštų.

Sutaupysite laiko – Jums nereikės valdyti sandėlio, taip pat nereikės paruoštų prekių pakuoti ir išsiųsti. Tai už Jus padarysime mes. 

Susisiekite su mumis

Parašykite mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +37063077733 ir suteiksime visą aktualią informaciją: kainą, gamybos terminus, informaciją apie spaudos metodus.