Siuvinėjimas

Jei norite rūbus parpuošti ilgaamže ir išskirtine spauda siūlome rinktis siuvinėjimą. Siuvinėjimas ant rūbų laikomas kokybiškiausiu spaudos ant rūbų būdų. Siuvinėti dizainai turi išskirtinį vaizdą atrodo rafinuotai bei tokia spauda yra ilgaamžė. Siuvinėjimas atliekamas specialiomis siuvinėjimo mašinos, kurios gali išgauti įvairias spalvas ir atspalvius. 

Kam gali būti naudojamas siuvinėjimas?

Siuvinėjimas gali puikiai tikti įmonėms, kurios nori pasigaminti reklaminius rūbus. Tokie drabužiai atrodys itin kokybiškai ir profesionaliai su siuvinėtu logotipu ar kita įmonės simbolika. Siuvinėti galime ne tik ant rūbų, bet ir verslo dovanų – rankšluosčių, pledų, kepurėlių, chalatų ir kt. Siuvinėjimas taip pat gali tikti parduodantiems rūbus su išskirtiniais dizainais. Bendradarbiaujame su menininkais, grafikos dizaineriais, nuomonės formuotojais, kuriems teikiame siuvinėjimo paslaugas, taigi, mielai galime patarti koks spaudos ant rūbų būdas jums yra tinkamiausias. Siuvinėjimas tinkamas ir tiems, kurie nori susikurti išskirtinį įvaizdį. Atrodysite tikrai unikaliai turėdami vienetinius rūbus su jūsų norimais dizainais. Jeigu dizaino neturite, ar nemokate jo paruošti spaudai – tai padarysime už jus. 

Ką galima siuvinėti?

Siuvinėti galima dauguma tekstilės gaminių -marškinėlius, džemperius, švarkus, rankšluosčius, kepurėlės, striukes ir kt. Taip pat galima siuvinėti ir paveikslus ant drobių. 

Kitos mūsų siūlomos paslaugos 

Spaudą ant rūbų atliekame ne tik siuvinėjimo technologija. Spaudą ant drabužių atliekame tiesioginės spaudos metodu (direct to garmet – DTG, termo spaudos metodu, šilkografijos būdų. Kiekvienas spaudos būdas gali patenkinti skirtingus mūsų klientų lūkesčius, tad visada patariame kokį spaudos metodą geriausia naudoti. Spaudą atliekame dideliais užsakymais bei keliais vienetais. Siūlome Print on demand galimybę. Tokiu būdų rūbai yra spausdinami tik gavus užsakymą, taip yra išvengiama įvairų finansinių rizikų, rūbus sandėliuojame mes, jums nereikia rūpintis sandėliu, taip pat galutinis produktą paruošiame, supakuojame ir išsiunčiame jūsų galutiniam klientui. Jeigu norite bendradarbiauti su mumis, sužinoti daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas – susiekite su mumis el. paštu, telefonu arba užsukite į mūsų fizinę parduotuvę Vilniuje. Mūsų internetinėje svetainėje galite susipažinti su mūsų darbų pavyzdžiais.