Nauji drabužiai urmu ir urminiais vienetais

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Nauji drabužiai urmu ir urminiais vienetais

Nauji drabužiai urmu ir urminiais vienetais – prekiaujame visoje Lietuvoje

Nauji drabužiai urmu ir urminiais vienetais mūsų internetinėje parduotuvėje yra parduodami geros kokybės iš patikimų gamintojų Europoje. Siūlome kokybiškų, šiuolaikiškų, madingų rūbų asortimentą. Mūsų parduotuvėje parduodamos prekių kategorijos:

Avalynė – ypač patogūs, šiuolaikiški  darbui skirti įvairių dydžių, modelių batai moterims ir vyrams.

Marškinėliai – prekiaujame klasikiniais marškinėliais. Taip pat polo modeliais, unisex modeliais prailginto tipo marškinėliai. Organinės medvilnės marškinėliai, perdirbtų medžiagų  rūbais. 

Marškiniai –Ilgomis ir trumpomis rankovėmis medvilniniai ir džinsiniai bei kitų medžiagų marškiniai tiek vyrams, tiek moterims. Laisvalaikiui ir proginiai.

Džemperiai - Itin aukštos kokybės džemperiai. Gausus modelių ir spalvų pasirinkimas.

Sportiniai rūbai – laisvalaikio sportiniai rūbai tiek moterims tiek vyrams, tiek vaikams. Kokybiški ir patogūs. Leidžia odai kvepuoti.

Liemenės – darbinės (su atšvaitais, papildomomis kišenėmis) ir laisvalaikio liemenės vyrams, moterims. Taip pat madingos laisvalaikio liemenės.

Kelnės – įvairių modelių, dydžių, spalvų laisvalaikio ir darbinės kelnės įvairioms profesijoms.

Šortai – vyriški, moteriški šortai darbui, sportui ir laisvalaikiui.

Suknelės – įvairių ilgių, tipų, modelių moteriškos suknelės. Madingos ir stilingos.

Aksesuarai – aukštos kokybės kepurėlės, medžiaginiai maišeliai, kuprinės, lagaminai.

Nauji drabužiai urmu ir urminiais vienetais su spauda.

Nauji drabužiai urmu ir urminiais vienetais  parduodami tiek su spauda, tiek be spaudos. Siūlome kokybiškas ir greitas spaudos ant rūbų paslaugas. Naudojame net kelis spaudos būdus (tiesioginė (direct to garmet) spaudą, šilkografijos technologiją, termo spaudą, siuvinėjimą). Džiaugiamės savo klientų kūrybiškumu ir neįprastai unikaliais dizainais. Vis dėl to kiekvienas spaudos būdas yra geriausiai tinkamas skirtingais atvejais, taigi, jei kreipsitės į mus patarsime, ką geriausiai pasirinkti jums. Nauji drabužiai urmu ir urminiais vienetais  bus tikrai unikalus, jei juos personalizuosite unikalia spauda. Siūlome ir print on demand galimybę, kuri leidžia investuojant mažiau finansinių kaštų, laiko sąnaudų prekiauti rūbais su spauda. Nauji drabužiai urmu ir urminiais vienetais gali būti įsigyjami daugybę būdu (bankiniais pavedimais, el. bankininkyste, „Paysera” sistema, „Paypal” sistema, „Perlo” terminaluose ar pašto skyriuose). Prekes galite gauti paštu arba atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje.