Uniformos mokykloms

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Uniformos mokykloms

Uniformos mokykloms – didelis pasirinkimas

Mokyklinės uniformos beveik kiekvienos švietimo įstaigos neatsiejama dalis, kuri tėveliams gali sukelti tikrą galvos skausmą. Svarbu, kad jos būtų kokybiškos, leistų odai kvėpuoti, vaikas su ja neprakaituotų. Kadangi mokyklinė uniforma dėvima kasdien svarbu, kad ji būtų patvari. Nekokybiškos mokyklinės uniformos sukelia diskomforto jausmą, vaikams neleidžia susikaupti pamokų metu, taip pat gali kelti nepasitikėjimą savimi. Svarbu, kad modeliai būtų nepasenę ir stilingi, būtų tinkamo dydžio. Mūsų internetinėje parduotuvėje Amspauda.lt atrasite geriausias mokyklinės uniformas, kurios patiks tiek vaikams, tiek tėveliams.

Platus uniformų mokykloms modelių ir spalvų pasirinkimas

Mūsų gausiame kataloge atrasite gausų mokyklinių uniformų asortimentą. Siūlome įvairius modelius bet kokio amžiaus moksleivėms ir moksleiviams. Mūsų kataloge atrasite įvairias liemenes, megztinius, sijonus, švarkus. Siūlome gausų spalvų pasirinkimą. Atrasite ir populiariausias uniformų mokykloms spalvas: žalia, tamsiai žalia, mėlyna, juoda, pilka, bordo, raudoną. Uniformas siuvinėjame, taip pat galite išbandyti spaudos ant rūbų galimybę. 

Kaip išsirinkti mokyklinę uniformą?

Uniformos mokykloms turi būti išsirenkamos pagal kiekvieno vaiko individualius poreikius. Mokyklinė uniforma turi atitikti mokyklos uniformos atspalvį, tad prieš perkant uniformą išsiaiškinkite koks tas atspalvis. Išsiaiškikite ar reikalinga emblema, įsiuvas ant unifromos. Uniforma turi būti tinkamo dydžio. Įsitikinkite, kad ji nevaržo moksleivio judesių, ar švarko rankovės nėra per trumpos, ar kelnės/sijonas yra tinkamo ilgio. Vyresnio amžiaus vaikams, nepagailėkite investuoti daugiau ir nupirkti, bent porą švarkų. Atkreipkite dėmesį į sezoniškumą. Jei moksleiviai visą dieną turi vilkėti švarkus, galbūt reikalinga atskira uniforma šiltajam sezonui ir atskira šaltajam. Paauglystė, tikriausiai kiekvienam ne pats lengviausias gyvenimo periodas, padidėjęs prakaitavimas gali sukelti nemalonius kvapus, taigi, įsitikinkite, kad Jūsų paauglys reguliariai keistų uniformą. Svarbu, kad ji būtų dažnai skalbiama ir prakaito kvapas nesusigertų į medžiagą. Rinkitės natūralias medžiagas, pavyzdžiui 100 proc. medvilnę, žiemą – vilną, kurios leis odai kvėpuoti. Venkite sintetinių medžiagų. Atkreipkite dėmesį ar uniforma lengvai nesiglamžo. Svarbu, kad ji būtų tvarkinga. Mūsų siūlomos uniformos mokykloms kokybiškos, tad padės išvengti šių nemalonių pojūčių.