Vaikiški drabužėliai

Rasta 4 prekės(-ių).

Showing
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Vaikiški drabužėliai

Vaikiški drabužėliai - didelis vaikiškų drabužėlių pasirinkimas

Vaikiški drabužėliai bei jų pasirinkimas skirtingose parduotuvėse ne visada yra pats geriausias. Mūsų internetinėje bei fizinėje parduotuvėje galite rasti platų vaikiškų rūbų asortimentą. Turime kokybiškų ir įvairiausių dydžių bei spalvų vaikiškų megztukų, marškinėlių, bodžiukų pasirinkimą. Mūsų drabužėliai pagaminti iš aukštos kokybės medvilnės, kuri nedirgina vaikams odos, nesukelia alerginės reakcijos bei skalbiant nepraranda savo spalvos ir kokybės.  Mūsų vaikiški drabužėliai  tinka įvairaus amžiaus vaikams nuo naujagimių iki jau į mokyklą einančių vaikų ir paauglių. Siūlome ir mokyklinės uniformas. Siūlome spaudą ant rūbų (DTG, termo šilkografiją, siuvinėjimą). Ilgametė spaudos ant rūbų gamybos patirtis leidžia padėti klientams išsirinkti jiems geriausią spaudos būdą. Vaikiški drabužėliai parduodami ir keliais vienetais, ir urmu. Galbūt kuriate dizainus vaikiškiems rūbams? Naudodami POD verslo modelį galite išvengti tam tikrų finansinių rizikų – sandėliuoti rūbus pas mus, gaminti tik gavus užsakymą.

Vaikiški drabužėliai - tėveliams, kurie nori išskirtinių drabužių vaikams

Mūsų internetinėje parduotuvėje ne tik galite rasti platų vaikiškų rūbų asortimentą, bet ir galite išsirinkti iš jau mūsų turimų populiarių vaikiškų rūbų dizainų. Atrasite mielus bei šmaikščius dizainus. Vaikiški drabužėliai yra mums labai svarbi, kaip ir kitų amžiaus grupių žmonėms, kuriamų dizainų dalis. Mūsų komandos dizaineriai dažnai talpina ir domisi naujais vaikams skirtų rūbelių dizainais, kurie dažnai susilaukia didelės paklausos. Visus turimus vaikiškų drabužėlių dizainus galite rasti mūsų internetiniame tinklapyje amspauda.lt ir stainus.lt. Jei jūs pageidaujate ar turite jums patinkantį vaikišką dizainą skirtą papuošti vaikiškiems drabužėliams, mes jums jį padėsime atspausdinti ant jūsų pasirinktos spalvos bei dydžio vaikiško drabužio. Jei neturite maketo – padėsime jį paruošti. Savo sukurtus ar norimus dizainus galite pamatyti ant drabužėlio keleto mygtukų paspaudimu mūsų internetiniame puslapyje amspauda.lt

Vaikiškų drabužių priežiūra 

Spauda ant tekstilės, kurią atspausdiname ant jūsų pasirinktų vaikiškų rūbelių išlieka kokybišką labai ilgą laiką, jei ją jus tinkamai prižiūrite. Rekomenduojama rūbelius skalbti iki 30 laipsnių temperatūroje ir nenaudoti džiovyklės.