Paveikslai ant drobės

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Paveikslai ant drobės

Paveikslai ant drobės – unikali interjero detalė.

Namai tuščiomis sienomis, be paveikslų dažnai atrodo kaip be sielos, neturi savitos charizmos. Papuoškite savo namų sienas unikaliais paveikslais ant drobės. Tai gali būti Jūsų šeimos, vaikų nuotraukos, jūsų darytos nuotraukos, atostogų akimirkos, gamtos vaizdai. Namus papuoškite svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis – vestuvių, gimtadienių, krikštynų nuotraukomis ant drobės. Širdžiai mieli vaizdai suteiks jūsų namams jaukumo. Tokios nuotraukos perkeltos ant drobės namus padarys savitais ir unikaliais, o svečiams tikrai padarys įspūdį. 

Paveikslai ant drobės – padovanokite akimirką.

Paveikslai ant drobės – puiki dovana, kuri nudžiugins ir nustebins jūsų artimus žmonės. Perkelkite savo nuotraukas ant drobės ir paverskite juos paveikslais, kurie papuoš Jūsų draugų ir artimųjų namus. Galbūt jums ir jūsų draugui svarbi kokia nors citata ar posakis? Perkelkite jį ant drobės – tokios dovanos tikrai stiprina ir įprasmina draugystę. Padovanokite šeimos nuotrauką savo tėvams, seneliai tikrai džiaugsis nuolat matydami savo vaikų ir anūkų nuotrauką kabančią savo svetainėje. 

Paveikslų ant drobės gamyba

Drobių gamyboje naudojame tik sveikatai nekenksmingas ir ekologiškas medžiagas. Drobes spausdiname naudodami profesionalius japoniškus „Roland“ spausdintuvais ir eco-solventinius dažus. Galime išgauti net ir pačias ryškiausias spalvas ir smulkiausias detales, nes naudojame ne tik įprastas CMYK spalvų kasetes bet ir papildomas CMYK light dažų kasetes. Gamyboje naudojame tik kokybišką drobę ir ypač tvirtus rėmus. Galime sumontuoti ir paruošti paveikslų pagaminimui reikalingus tvirtinimo elementus. Drobes galite kabinti patalpų viduje, jos yra nekenksmingos, neskleidžia kvapų. Galime pagaminti tiek pavienius paveikslus, tiek didelius užsakymus. 

POD galimybės

Siūlome Print on demand (POD) galimybę. Sumažindami finansines rizikas, laiko sąnaudas galite savo skaitmeninius meno kūrinius, nuotraukas perkelti ant drobės. Gavę užsakymą galutinį produktą galutiniam klientui paruošime ir išsiųsime mes. Jums reikės rūpintis tik dizainais. 

Paveikslų ant drobės užsakymas

Paveikslus ant drobės galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje amspauda.lt arba susisiekdami su mumis telefonu +37063077733 arba el. paštu [email protected]. Visada operatyviai atsakome į visus mūsų klientams iškilusius klausimus ir neaiškumus.