TERMO SPAUDA (Heat transfer)

Dizainai įrangos pagalbą(ploteriu) išraižomi iš termo plėvelės ir preso pagalba perkeliami ant tekstilės.

Šią technologiją dažniausiai tenka taikyti sportinei aprangai, striukėms, darbiniams bei kitiems rūbams, kur aprangos pagrindinė sudedamoji dalis - poliesteris. Šiuo metodu perkelti logotipai būna iškilūs - jaučiasi liečiant.

Taip pat tinka perkėlimui ant medvilnės, tačiau tam mes rekomenduojame DTG tiesioginės spaudos arba šilkografinės spaudos metodus.

Populiarus MITAS, kad plėvelė po keletos skalbimų pradeda atsilupinėti. Tokių atvėjų pasitaiko neatsakingai gaminant spaudą bei renkantis netinkamas pleveles. Tačiau teisingai parinkus rūbą, pritaikius plėvelę, perkėlimo temperatūrą bei suspaudimą spauda išlieka sąlyginai patvari. 

Spaudos bei drabužių kainos derinamos individualiai. Pakonsultuosime, per trumpą laiką padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius rūbus bei parinksime optimaliausią spaudos metodą,
Pasiteirauti dėl kainų bei terminų galite:
+37063077733 arba [email protected]

Tai vienas populiariausių spaudos ant tekstilės metodų. Nenuostabu, nes šis metodas tinka tiek dideliems, tiek mažiems užsakymams. Spaudą galima atlikti greitai bei ji yra tinkama įvairioms medžiagoms. Be to tai vienas pigiausių spaudos metodų. Vis dėlto dažnai vyrauja mitas, kad ši spauda yra ne kokybiškas ir neilgaamžė, tačiau mūsų ilgametė patirtis rodo, kad tinkamai atlikta ir prižiūrima (rūbai su šia spauda turi būti skalbiami ne aukštesnėje nei 30 laipsnių pagal Celsijų temperatūroje, nerekomenduojama džiovinti rūbų džiovyklėje)  bei pasirenkant kokybiškas plėveles - gali būti patvari ir gana ilgaamžė. Taip pat pastebėjome, kad tai vienas geriausių būdų spaudai ant sportinių rūbų, darbinių rūbų, striukių, kurių medžiagoje yra poliesterio. Medvilniniams rūbams šis spaudos būdas taip pat yra tinkamas, bet jiems dažniausiai rekomenduojame rinktis tiesioginę (DTG) spaudą, o dideliems užsakymams – šilkografiją.

Kaip atliekama termo spauda? 

Specialioje termo plėvelėje ploteriu yra išraižomi dizainai, kurie karšto preso pagalbą yra prikaitinami prie tekstilės.

Iš kur gauti rūbus spaudai?

Savo internetinėje parduotuvėje siūlome itin gausų kokybiškų rūbų spausdinimui pasirinkimą. Per savo veiklos laiką, atsirinkome kokybiškiausius tiekėjus iš Europos. Jeigu nerandate norimo rūbo modelio, spalvos, dizaino, silueto mūsų gausiame internetinės parduotuvės kataloge, galime užsakyti rūbus specialiai jums. Jei rūbus su spauda parduodate – galime jums pasiūlyti print on demand (POD) verslo modelį. Taip rūbų jums nereikės sandėliuoti, juos pagaminsime, kai gausite užsakymą iš kliento, paruošime siuntimui ir išsiųsime jūsų galutiniam klientui. Tokiu būdų išvengsite papildomų finansinių rizikų. Nuolat ieškome naujų, kūrybiškų žmonų, kurie nori su mumis bendradarbiauti. Jei neturite savo internetinės parduotuvės – savo dizainus galite pardavinėti mūsų internetiniame puslapyje, o jei neturite dizainų, o tik puikią idėją – padėsime jums juos sukurti. Visada siekiame dirbti greitai ir kokybiškai, konsultuojame visais iškilusiais klausimais, tad jei jus domina bendradarbiavimas su mumis – susisiekite telefonu, el. paštu arba užsukite į mūsų fizinę parduotuvę ir papasakokite savo mintis mums prie kavos arba arbatos puodelio.