Automobilių lipdukų gamyba

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Automobilių lipdukų gamyba

Automobilių lipdukų gamyba – greitai ir kokybiškai

Įvairūs lipdukai, etiketės, specialūs ženklinimai neatsiejama verslų, kurie gamina įvairius produktus dalis. Be etikečių produktai parduotuvių lentynose neišsiskirs, o be specialių ženklinimų dažniausiai net negali būti parduodami. Vis populiarėjanti rinkodaros priemonė – reklaminiai lipdukai. Tikriausiai sėkmingiausią reklaminių lipdukų kampaniją įgyvendino Apple, o jų obuolio formos lipdukus yra matę tiek ištikimiausi prekės ženklo gerbėjai, tiek skeptikai. Reklaminiai lipdukai puiki priemonė perteikti socialines žinutes. Tokia rinkodaros priemonė dažnai naudojama viešajame transporte. Nemažiau efektyvi rinkodaros priemonė automobilių lipdukai. Tikriausiai ne kartą jūsų dėmesį atkreipė kūrybiškai ir originaliai apklijuoti autobusai, o taxi automobiliai be kontaktų užklijuotų ant kėbulo tikriausiai neįsivaizduojami. Užsiimame reklaminių ir automobilių lipdukų gamyba. Gaminame tiek mažą, tiek plačiaformatę spaudą. Automobilių lipdukų gamyba – greita ir kokybiška, atspari lauko sąlygoms, gerai kimbanti prie paviršiaus. Automobilių lipdukų gamyba puikiai tinka norintiems reklamuoti savo B2B verslą. Papuoškite savo įmonės automobilius savo prekės ženklu!

Plačiaformatės spaudos gamyba

Užsiimame ne tik automobilių lipdukų gamyba, bet ir kita - plačiaformate spauda bei reklaminių lipdukų gamyba, etikečių gamyba. Plačiaformatė spauda efektyvi reklamos priemonė verslas, kurie nori būti matomi. Dideli formatai dažniausiai lemia didelį matomumą. Gerai apgalvotas ir parinktas stendas, plakatas – atkreipia jūsų tikslinės auditorijos dėmesį, didiną prekės ženklo žinomumą. „Amspauda“ plačiaformatės spaudos gamybos procese naudojami tik profesionalūs lazeriniai spausdintuvai. Išgauname spalvų ryškumą ir įmantrius dizainus. Vaizdas nepraranda rezoliucijos. Esame orientuoti į sąžiningumą, greiti ir kokybę ir garantuojame geriausią galutinio produkto rezultatą. 

Kitos mūsų siūlomos reklamos priemonės

Jau daugelį metų užsiimame spaudos ant rūbų gamyba. Siūlome net kelis spaudos būdus, kurie visada atitinka kokybės ir kainos santykį. Prekiaujame rūbais didmena. Siūlome gausų reklaminių rūbų pasirinkimą vyrams, moterims, vaikas – marškinėlius, marškinius, sukneles, megztinius, sportinius rūbus, mokyklines uniformas, bodžiukus kūdikiams bei aksesuarus ir specializuotus darbo rūbus įvairių profesijų atstovams. Mūsų internetinėje parduotuvėje „stainus.lt“ galite įsigyti rūbų su originaliais iškirtiniais dizainais, šmaikščiais užrašais bei susikurti norimą dizainą patys.