Šilkografijos, DTF transferai etiketėms

DTF – naujai atsiradusi technologija, leidžianti ekonomiškai ir kokybiškai pasigaminti transferus etiketėms. Specialiu spausdintuvu, veidrodiniu būdu etiketės dizainas atspausdinamas ant plėvelės ir apibarstomas klijais, kurie išlydžius suteikia galimybę sukibti dažams su audiniu. Transferą termo preso ar lygintuvo pagalba, galima perkelti ant drabužio per 20-30 s. Vieno logotipo pagaminimo (perkėlimo) kaina būna itin žema.

Taip pat transferus galima pagaminti pasitelkiant šilkografijos technologiją. Šie pagaminami sutalpinus daug smulkių logotipų (užrašų) ant A4 lapo ir tinklu braukiant ant specialaus perkėlimo popieriaus. Minimalus užsakymo kiekis 25 vnt. A4 lapų.

Tiek DTF tiek Šilkografijos transferai - tai patvari ir kokybiška alternatyva austoms, siuvinėtoms etiketėms, mat šių gamybą bei perkėlimas greitesnis ir paprastesnis. Galimi mažesni kiekiai. Palyginimui pačios etiketės gamyba yra ženkliai brangesnė, tai pat senesnės pašalinimas ir (ar) naujos prisiuvimas yra ganėtinai nepigus ir stipriai padidina rūbo savikainą.

 

Pritaikymas

Transferus dažnai naudoja drabužių linijų kūrėjai, menininkai, influenceriai, kuriantys „merch‘ą“. Ant kaklo esantis transferas padeda perteikti, tai, kad prekės ženklas yra autentiškas ir išdirbtas iki smulkmenų. Sąlyginai nebrangi transfero spauda bei greitas perkėlimas leidžia itin nebrangiai, bet efektyviai sustiprinti prekės ženklą. Taip pat šie transferai gali būti naudojami ir ne tik ant kaklo – dizaineriai vis dažniau renkasi ir nestandartines etiketės vietas išorėje. Pvz ant rankovių, juosmens krašte sulyg siūle ir kt.

Mūsų oficialiai Lietuvoje atstovaujami Stanley&Stella drabužiai neturi savo etikečių, kurias reikėtų šalinti norint kurti savo prekės ženklą. Tai supaprastina įvaizdžio kūrimą – uždedamas transferas su prekės ženklo logotipu ir drabužis tampa paruoštas prekybai!

 

Privalumai:

  1. Pigesnė austinių etikečių alternatyva.

  2. Galima pagaminti nedideliais kiekiais.

  3. Greitas perkėlimas ant rūbo.

  4. Kokybiška ir patvari spauda.

 

Trūkumai:

  1. Gali būti rizikinga perkelinėti lygintuvu – geriau palikti šį darbą spaudos gamintojams

 

Reikalavimai failams

DTF bei Šilkografijos transferų reikalavimai yra skirtingi.

DTF transferų gamybai reikalingas kokybiškas .png failas, be fono. Būtinas RGB spalvų rėžimas. Paveikslėlis turi atitikti realius matmenis bei 300 dpi rezoliuciją. Įprastai spauda puikiai pavyksta turint ne mažesnį kaip 3500x3500 px failą. Failo šonuose neturi būti tuščios erdvės, kad spausdinimo metu galėtume parinkti tikslius matmenis. Siekiant išgauti tobulai atitinkančias spalvas prašome užsakyti testo gamybą arba spaudos faile parinkti spalvas pagal mūsų atspausdintą paletę. Kiekvienas įrenginys spausdina skirtingai, todėl užtikrinti, kad vaizdas sutaps su matomu kompiuterio ekrane negalime.

Šilkografijos transferų gamybai reikalingas kokybiškas vektorinis failas. Galimi formatai: PDF, AI, EPS, SVG, CDR. Būtinas Pantone CMYK spalvų rėžimas. Tekstai turi būti sukreivinti. Kitu atveju gali skirtis klientui bei gamybininkui atvaizduojamas tekstas.

 

 

Gamybos procesas

Išsamiau apie DTF gamybos procesą galite paskaityti čia

Išsamiau apie šilkografijos gamybos procesą galite paskaityti čia

 

Spaudos bei drabužių kainos derinamos individualiai. Pakonsultuosime, per trumpą laiką padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius rūbus bei parinksime optimaliausią spaudos metodą.

PATEIKITE UŽKLAUSĄ

Pasiteirauti dėl kainų bei terminų galite:
+37063077733 arba [email protected]

 

Kodėl jūsų produktams reikalingos etiketės?

Nesvarbu ar naudojate medžiagines etiketes ar šilkografijos transferius, etiketės jūsų produktui suteikia išskirtinumo. Pasinaudokite progą ir etiketėje palikite linksmą arba mielą žinutę savo klientui – tai formuos teigiamą jūsų prekės ženklo įvaizdį ir didins jūsų prekės ženklo žinomumą, padės užmegzti ryšį su klientu.

 

Mūsų siūlomi spaudos metodai

Siūlome ne tik šilkografijos technologiją atliekant spaudą ant rūbų. Spaudą ant drabužių atliekame ir tiesioginio (direct to garmet DTG) spausdinimo metodu, darome termo spaudą, bei rūbus siuvinėjame. Kiekvienas spaudos būdas tinkamas skirtingiems poreikiams, taigi, mielai galime supažindinti jus su kiekvieno spaudos metodo privalumais ir trūkumais, padėti išsirinkti tinkamiausią ir ekonomiškiausią jums.

 

Mūsų siūlomi reklaminiai rūbai

Mūsų internetiniame kataloge atrasite itin gausų kokybiškų reklaminių rūbų pasirinkimą. Nuolat ieškome naujausių ir madingiausių drabužių, kurie patenkins net įmantriausių klientų poreikius. Išskirtiniams užsakymams padedame surasti išskirtinius rūbus, kuriuos užsakome tik iš patikimiausių tiekėjų Europoje, su kuriais bendradarbiaujame jau ne vienerius metus. Mūsų komanda greitai ir operatyviai yra pasiruošusi atsakyti į visus jūsų klausimus, pastebėjimus bei užtikrina kokybiškiausią galutinį produktą. Teikiame ir maketavimo paslaugas, taigi, jei neturite maketo spaudai – jį paruošime už jus. Susisiekite su mumis dėl bendradarbiavimo galimybių. Kiekvieno užsakymo kaina yra derinama individualiai atsižvelgiant į kiekius, spaudos būdus bei naudojamus rūbus.