Plakatų spausdinimas

Alternatyva spausdintai drobe – įrėminti plakatai. Rėmelyje patalpintas paveikslas turi savo žavesio, galinčio įnešti įvairovės interjerui. Taip pat plakatai pritaikomi reklamoje – talpinant juos reklaminiuose stenduose.

Plakatai su individualia spauda gali būti panaudoti ir monetizuojant Jūsų kūryba! Plakatų spausdinimas yra ganėtinai pigus, o galimos pardavimo kainos mažmeninėje rinkoje itin aukštos. Pagamintą produktą susukus galima supakuoti į nedidelę tūbą, ko pasėkoje, siuntimo išlaidos tiek užsienyje tiek Lietuvoje yra nedidelės.

Spaudą gaminame profesionaliais japoniškais Roland spausdintuvais ir aplinkai draugiškais eco-solventiniais dažais. Plačiam ir ryškiam spalvų, perėjimų atkūrimui naudojame ne tik įprastas CMYK, bet ir papildomas light dažų kasetes - esame orientuoti į aukštą spaudos kokybę. Renkamės tik geros kokybės popierių, kad pagaminti lipdukai puikiausiai išsilaikytų įvairiomis sąlygomis.

 

Pritaikymas

Plakatai – puiki dekoracija ofisui, namams ar parodai.

Reklaminiuose stenduose, stovuose

Papildomas uždarbis iš kūrybos, meno. Vienas iš galimų prekių, kur gali būti perkelta Jūsų menas.

Plakatus gaminame ir dirbame POD (Print on demand) principu juos pakuojant, išsiunčiant už klientą.

 

Kodėl rinktis mus?

 1. Naudojame kokybiškus dažus, kurie pasižymi atsparumu.

 2. Išgauname tikslias spalvas.

 3. Naudojame kokybišką, 200gsm storio satino plakatą.

 4. Turime trumpus terminus bei galime pagaminti skubos tvarka.

 5. Už papildomą kainą sumaketuojame ar sutvarkome failus plačiaformatės spaudos gamybai.

 6. Gaminame nuo 1 vnt.

 7. Galime pagaminti nestandartinių matmenų plakatus. Naudojame 1.60 cm pločio spausdintuvą.

 8. Leidžiame Jūsų galutiniams klientams atsiimti iš mūsų. Taip pat galime išsiųsti.

 9. Supakavimas bei išsiuntimas iš mūsų ofiso.

 

POD (Print on demand) prekyba plakatais – bendradarbiavimas.

Galime pasiūlyti konkurencingas kainas už aukštos kokybės plakatus. Prekiaukite savo norimais dizainais - pasirūpinsime viskuo, nuo pagaminimo iki supakavimo bei išsiuntimo!

Analogiškai kaip ir su marškinėliai, džemperiais, krepšeliais ir kita atributika – plakatais galite prekiauti per mus. Bendradarbiaujame su kūrėjais, siekiame atlikti gamybos bei prekybos proceso dalis, kad vienintelis darbas Jums būtų – užsakymo pateikimas. Dirbant POD principu Jūs palengvinate sau darbą – taupote laiką bei galite apskaičiuoti kiek kainuoja siuntimas, gamyba.

Atlikdami dalį darbų patys turite investuoti į pakavimo bei siuntimo priemones, pildyti siuntimo lapelius, rūpintis pakavimu ir išsiuntimu. Tai užtrunka daug laiko bei pastangų ir atima laiką, kurį galite skirti reklamai ar kūrybai. Kaip alternatyvą siūlome perleisti šiuos darbus mums ir mėgautis pardavimo procesu!

 

Reikalavimai failams

Gamybai reikalinga kokybiška nuotrauka arba vektorinis failas. Galimi formatai: JPG, TIF, PNG, PDF, AI, EPS, SVG, CDR. Tekstai turi būti sukreivinti. Kitu atveju gali skirtis klientui bei gamybininkui atvaizduojamas tekstas. Geriausia kokybė išgaunama iš vektorinių failų.

Pageidautinas CMYK spalvų rėžimas (išgaunamos tikslesnės spalvos), tačiau tinka ir RGB spalvos (šiek tiek ryškesnės spalvos).

 

 

Gamybos procesas

Plakatus, kaip drobes ar lipdukus, gaminame plačiaformačiu spausdintuvu:

 1. Kliento pateiktą failą įkeliame į spausdinimo programą ir spausdiname ant satininio popieriaus.

 2. Atspausdintam plakatui leidžiame nuo 4 iki 24 valandų išdžiūti.

 3. Išdžiūvusį plakatą peiliu apipjaustome pagal pjovimo linijas.

 4. Apipjautą plakatą patikriname ir apsaugai apdengiame šilkiniu popieriumi. Susukame ir užlenkiame kraštus arba užklijuojame popierine lipnia juostele.

 5. Susuktą plakatą atidedame atsiėmimui arba supakuojame į tūtą siuntimui.

 

Spaudos bei drabužių kainos derinamos individualiai. Pakonsultuosime, per trumpą laiką padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius rūbus bei parinksime optimaliausią spaudos metodą.

PATEIKITE UŽKLAUSĄ

Pasiteirauti dėl kainų bei terminų galite:
+37063077733 arba [email protected]

 

Plakatų spausdinimas reklamai

Plakatų spausdinimas – puiki rinkodaros priemonė naudojama jau nuo seniausių laikų iki šiol. Įvairūs dizainai, pranešimai, žinutes gali būti atspausdinami greitai ir kokybiškai, bei suteikti informacijos apie jūsų produktą, paslaugą, o galbūt renginį. Originalus ir gerai apgalvotas plakatas gali pritraukti ne vieno žmogaus dėmesį. Reklaminiai plakatai gali pasiekti naujus klientus ir taip įvesti į rinką Jūsų įmonės produktus ir paslaugas. Juos galite naudoti tiek išorinėje, tiek vidinėje komunikacijoje. Informacinis plaktas jūsų biure gali suteikti svarbią informaciją jūsų darbuotojais. Pandemijos kontekste svarbu, kad darbuotojai laikytųsi bendros biuro tvarkos ir saugumo rekomendacijų – jas galite priminti specialiais informaciniais plaktais. Gaminame tiek mažus plakatus, tiek plačiaformatę spaudą. Galime pagaminti įvairias skrajutes, reklaminius lipdukus, įvairias etiketes jūsų produktams. Jeigu neturite dizaino, arba jis yra netinkamas spaudai – galime jį paruošti už jus. Plakatus galime gaminti nuo vieno vieneto. Plakatų kaina derinama kiekvienam užsakymui individualiai. Plakatų gamybai naudojami įvairūs popieriai. Savo klientams padedame išsirinkti geriausią ir tinkamiausią popierių atitinkantį jų lūkesčius. Plakatus pagaminame greitai ir kokybiškai. Susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu ir suteiksime jums visą aktualią informaciją.

 

Plakatų printų gamyba

Jeigu esate grafikos dizaineris, menininkas, tapytojas savo darbus galite perkelti ant plakatų ir gaminti printus. Tai puiki interjero detalė tiems, kurie mėgsta savo namuose dažnai keisti puošybos elementus. Plakatai gali būti įrėminami, esant norui ar poreikiui plakatą iš rėmelio galima pakeisti kitu. Taip neišleidžiama didelių sumų paveikslams, kurie gali ir atsibosti. Vis dėlto norintiems ilgaamžesnių interjero detalių siūlome siūlome spaudos ant drobių gamyba. Drobės atrodo daug elegantiškiau, galite išsirinkti ką norite ant jų spausdinti ir realizuoti net ir beprotiškiausias idėjas. Galite spausdinti tiek paveikslus, tiek įvairias nuotraukas. Siūlome print on demand (POD) verslo modelį. Tokių būdų jūsų plakatus atspausdinsime, kai gausite užsakymą, jį išsiųsime galutiniam klientui. Plakatus galite užsakyti internetu, vos kelių mygtukų paspaudimu. Jei jūsų dizainas yra netinkamas spaudai – jį sutvarkysime ar paruošime.