Spauda ant marškinėlių

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Spauda ant marškinėlių

Spauda ant marškinėlių – būdas atskleisti savo asmenybę

Net ir paprasčiausi marškinėliai gali tapti priemone atskleidžiančia Jūsų asmenybę ir unikalumą. Papuoškite juos originaliais užrašais ir paveikslėliais! Mūsų internetinėje parduotuvėje galite atrasti marškinėlius su spauda, kurie jums tiks geriausiai. Daugybė originalių dizainų, modelių ir spalvų kiekvienam padės išsiskirti iš minios. Vertiname originalumą, tad nuolat ieškome naujų spaudos dizainų, kurie atitiks kiekvieno poreikius.

Marškinėliai su spauda – puiki dovana bet kokia proga

Marškinėliai su užrašu gali būti puiki dovana įvairiausiomis progomis. Nustebinkite savo artimuosius, draugus ar kolegas originaliais, šmaikščiais dizainais. Tokia dovana ne tik nustebins, bet ir bus praktiška. Mūsų parduotuvėje atrasite marškinėlius gimtadienio proga, marškinėlius mergvakariams, marškinėlius bernvakariams, dovanas mamoms ir tėčiams, bei kitoms progoms. Siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius tad, jei nerandate norimo dizaino, turite unikalią idėją – susiekite su mumis el. pašto adresu [email protected]. Padėsime įgyvendinti Jūsų idėją. 

Spauda ant marškinėlių įmonėms ir organizacijoms

Marškinėliai su logotipu – svarbi korporatyvinio įvaizdžio dalis. Savo internetinėje parduotuvėje klientams siūlome net keletą spaudos variantų. Naudojame termo, DTG ir šilkografijos metodus. Rūbus siuvinėjame. Savo klientams mielai padedame išsirinkti geriausią spaudos būdą, kuris atitinka kokybės ir kainos santykį. 

Apie marškinėlių pasirinkimo galimybes

Siekiame savo klientams užtikrinti geriausią rūbų kokybę. Parduodame ne vieną marškinėlių modelį – vyriškus ir moteriškus klasikinio, polo, be rankovių ir kitų tipų marškinėlius. Taip pat unisex marškinėlius. Galite įsigyti dydžius nuo XS iki XXL. Esant poreikiui, siūlome ir didesnius marškinėlių dydžius. Nuolat ieškome naujų modelių todėl, jei internetinėje parduotuvėje nerandate norimo silueto – susisiekite su mumis. Siūlome ir ekologiškų bei organinių medžiagų marškinėlius. 

Dėdami spaudą ant marškinėlių naudojame tik aukščiausios kokybės, ekologiškas ir tarptautinius kokybės standartus atitinkančias medžiagas – taip užtikriname spaudos ant marškinėlių kokybiškumą. Spaudos ant tekstilės gamybos procese išgauname net ir smulkiausias detales ir ryškiausias spalvas. Marškinėlius galite puošti bet kokiais paveikslėliais ar nuotraukomis. Savo klientams padedame ir/ar paruošiame failus spaudai. 

Rekomendacijos marškinėlių ir džemperių priežiūrai

Spauda ant tekstilės išliks kokybišką ilgą laiką - tinkamai prižiūrint ir skalbiant rūbą. Rekomenduojame skalbti iki 30 laipsnių temperatūroje ir nenaudoti džiovyklės. 

Apie marškinėlių su spauda įsigijimą internetu bei pristatymą

Vertiname profesionalumą ir operatyvumą. Kiekvieną užsakymą atliekame su didžiuliu rūpesčiu, taip užtikrindami geriausią pirkimo procesą. Marškinėlius su spauda galit įsigyti mūsų internetinėje parduotuvė adresu amspauda.lt arba susisiekdami el. paštu [email protected]. Savo klientų visada laukiame mūsų fizinėje parduotuvėje įsikūrusioje adresu Verkių g. 30 b, Vilniuje.