Spauda ant drobės

Vienas iš šauniausių namų aksesuarų – paveikslai ant drobės. Suteikite savo piešiniui ar nuotraukai galimybę puikuotis svetainėje. Modernaus plačiaformačio spausdintuvo pagalba galime atspausdinti Jūsų norimą paveikslą ir pritvirtinti ant rėmo. 

Spaudą gaminame profesionaliais japoniškais Roland spausdintuvais ir eco-solventiniais dažais. Plačiam spalvų, perėjimų atkūrimui naudojame ne tik įprastas CMYK, bet ir papildomas light dažų kasetes - esame orientuoti į aukštą spaudos kokybę. Taip pat renkamės tik kokybišką drobę ir tvirtus rėmus, sumontuojame ir paruošiame lengvam paveikslų pakabinimui reikalingus tvirtinimo elementus.

POD (Print on demand) prekyba drobėmis - bendradarbiavimas

Galime pasiūlyti konkurencingas kainas už aukštos kokybės drobes. Prekiaukite savo norimais dizainais - pasirūpinsime viskuo, nuo pagaminimo iki supakavimo bei išsiuntimo!

Dėl užsakymų ar bendradarbiavimo kreiptis: +37063077733 arba [email protected]

lipd (11).jpg

Spauda ant drobės – puiki interijero detalė

Sako, kad namai ne namai, jei yra be paveikslų ant sienos. Paveikslai namams suteikia jaukumo, charizmos ir išskirtinumo. Pastebėjome, kad vis didesnį susidomėjimą įgauna spauda ant drobės. Tai puikus būdas jūsų namų sienas padaryti išskirtinėmis. Atspausdinti galite beveik bet ką, ką tik sugalvosite – tai gali būti šeimos nuotraukos, nuotraukos iš kelionių, jūsų kurti dizainai įvairios abstrakcijos. Didelio susidomėjimo įgauna ir paveikslų reprodukcijos. Dauguma menininku sukuria autentiškas savo meno kūrinių kopijas, kurias galite įsigyti už prieinamą kainą. Spauda ant drobės gaminama specialaus spausdintuvo pagalba. Spausdiname tiek ant natūralių, tiek ant sintetinių drobių. Galite rinktis iš blizgaus ir matinio paviršių. Spauda ant drobės tinkama ne tik tiems, kurie nori pasipuošti savo namus įvairiomis nuotraukomis, bet ir įvairiems menininkams ir grafikos dizaineriams, kurie gamindami drobes su spauda gali užsidirbti. Paveikslai ant drobės gali būti ir puiki dovana bet kokia proga. Apgalvokite ką žmogus, kuriam dovanosite drobę norėtų pasikabinti ant sienos. Gal tai jūsų seneliai? Puiki dovana būtų visos šeimos nuotrauka. Gal tai jūsų ilgametė draugė? Tinkamas pasirinkimas galėtų būti jūsų dviejų animuota iliustraciją. Jeigu neturite norimo dizaino – mes jį paruošime už jus. Atkreipiame dėmesį, kad jei spausdinate nuotraukas – jos turi būti itin aukštos kokybės – taip galutinio produkto vaizdas bus pats geriausias. 

Spauda ant drobės POD verslo galimybės

Siūlome print on demand (POD) verslo modelį. Tokiu būdų jūsų idėjos gali būti įgyvendinamos atsisakant įvairų rizikų kylančių kuriant savo verslą. Galbūt esate grafikos dizaineris, kuris nori įgyvendinti savo idėjas? Tam puikiai tinka print on demand verslo modelis, nes jums nereikia turėti savo įrangos, sandėlio ar didelių finansinių išteklių. Pasirūpinkite dizainas, reklama, o mes pasirūpinsime, kad galutinis produktas pasiektų klientą – jį atspausdinsime, paruošime siuntimui, arba jūsų klientas galės atsiimti drobę mūsų fizinėje parduotuvėje. Šio verslo modelio galimybes galite aptarti su mumis telefonu, el. paštu arba užsukant į mūsų fizinę parduotuvę Vilniuje, kur Jums aprodysime turime įrangą, spaudos ant drobės gamybos procesą ir mūsų atliktų darbų pavyzdžius. Galėsite įsitikinti jų kokybe.