Marškinėliai su spauda

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Marškinėliai su spauda

Marškinėliai su spauda - originali ir praktiška dovanos idėja

Dovanoti dovanas draugams, artimiesiems, kolegoms visada malonu. Džiaugsmas padovanoti gerą ir patinkančią dovaną dažnai ne ką mažesnis nei tą dovaną gauti, tačiau sugalvoti ką padovanoti gali tapti tikru galvos skausmus. Kai nuolat skubame, lekiame apie dovanas pradedame galvoti paskutinę akimirką, o apsilankius prekybos centruose nuo prekių gausos net susisuka galva. Skubame Jums į pagalbą su originaliu dovanos pasiūlymu tai marškinėliai su spauda. Pirmiausia, tai praktiška dovana, kurią solenizantas galės dėvėti. Antra, personalizuoti marškinėliai, kurie išrenkami atsižvelgiant į pomėgius, hobius ar bendras akimirkas visada sustiprina draugystę ir nustebina. 

Personalizuokite marškinėlius su spauda

Savo prekių kataloge siūlome gausų marškinėlių su spauda pasirinkimą. Pas mus atrasite marškinėlius mamos, tėčiams, seneliams, močiutėms, draugams ir kolegoms. Galite pasirinkti ir savo sugalvota užrašą ar paveikslėlį, bet to neatidėkite paskutinei minutei. Atminkite, kad reikia paruošti failą (ką mielai padedame padaryti savo klientams) bei paruošti pačius marškinėlius. Nepamirškite, kad per šventes dovanų pardavimai smarkiai išauga, tad pasistenkite savo užsakymą pateikti kuo anksčiau. Marškinėliai su spauda gali būti puiki dovana ir verslo partneriams. Vienu metu nušausite du zuikius – gausite reklamą, bei nudžiuginsite savo klientą. Spaudą ant rūbų atliekame jau daug metų ir galime laikyti save savo srities profesionalais. Dirbame tik su profesionaliausia įranga ir medžiagomis, taigi marškinėliai su spauda tikrai nebus dovana, kurią jūsų jubiliatas galės užsidėti tik vieną kartą. Norite dar įdomesnės dovanos? Mūsų gausiame prekių kataloge išsirinkite džemperius, sukneles, prijuostes, kepurėles, medžiaginius maišelius.

Kaip išsirinkti tinkamą užrašą?

Taigi, nusprendėte dovanoti marškinėlius su spauda. Vienu „galvos skausmu mažiau“, bet kaipgi išrinkti, ką atspausdinti ant marškinėlių? Apgalvokite savo solenizanto pomėgius. Galbūt tai krepšinio fanas, užketėjęs žvejys, puiki namų šeimininkė ar užkietėjęs sodininkas? Galbūt Jūsų artimasis puikiausias buhalteris, kūrybiškiausias santechnikas arba greitį mėgstantis traktoristas? Mūsų parduotuvėje tikrai atrasite idėjų jiems. Nepamirškite pasidairyti ir interneto platybėse, kur galite atrasti įdomių paveiksliukų ir užrašų. Tokie marškinėliai su spauda tikrai patiks!