Spauda ant drabužių

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Spauda ant drabužių

Kokybiška spauda ant drabužių

Galima pastebėti, kad nuolat auga susidomėjimas spaudos ant rūbų ir tekstilės galimybėmis. Įmonėms ir organizacijoms rūbai su jų prekės ženklu yra neatsiejama korporatyvinio įvaizdžio dalis. Tikriausiai kiekviena įmonė besirūpinanti savo reprezentacija viešojoje erdvėje yra pasigaminusi rūbų su įmonės logotipu. Tai ir puiki dovana klientams. Galima pastebėti, kad įvairūs menininkai, grafikos dizaineriai savo darbus perkelia ne tik ant drobės, bet ir ant rūbų. Spauda ant drabužių puikus būdas menininkams užsidirbti papildomų pajamų. Spauda ant drabužių reikalinga ir sporto komandoms. Taip pat įvairūs turinio kūrėjai, nuomonės formuotojai dažnai sukuria savo drabužių linijas su spauda, o ištikimi gerbėjai pirkdami tokius rūbus paremia mylimus kūrėjus. Taigi, spauda ant drabužių reikalinga daugybei įvairių grupių. Sukaupta spaudos gamybos ant rūbų patirtis leidžia padėti kiekvienam iš mūsų klientų išsirinkti geriausią spaudos būdą. Žemiau pateikta informacija apie mūsų atliekamos spaudos metodus. 

Tiesioginė spauda ant tekstilės (angl. DTG - direct to garment)

Spauda ant drabužių atliekama DTG metodu itin aukštos kokybės. Ši technologija specialaus spausdintuvo pagalba dažais padengia rūbo paviršių. Tokios spaudos būdų galima išgauti tieks smulkias detales, tiek didelius ir sudėtingus dizainus. Spauda ant rūbų atlikta DTG metodu itin patvari, tinkamai prižiūrima, puikiai išsilaiko ir po daugybės skelbimo, yra maloni paliesti (nejaučiamas iškilumo efektas). Šiuo būdu galime pagaminti nuo 1 vnt.

Termo spauda (angl. heat transfer)

Šiuo spaudos ant rūbų gamybos būdu dizainai įrangos pagalbą yra išraižomi iš specialios termo plėvelės, ir slėgtuvo pagalba perkeliamas ant rūbo. Toks spaudos būdas dažniausiai naudojamas sportinei aprangai. Pastebėjome, kad vyrauja mitas, jog plėvelė po keleto skalbimų pradeda atsilupinėti. Taip atsitinka dėl neteisingo spaudos atlikimo, o ne pačios technologijos. Kokybiškai atspausdinta plėvelė yra gana ilgaamžė. Šis spaudos būdas tinkamas nuo 1 vnt.

Šilkografija

Šilkografija tai vienas seniausių ir populiariausių spaudos ant rūbų gamybos būdų. Jis pasižymi itin aukšta kokybe. Spaudą galima gaminti ne tik ant rūbų, bet ir ant popieriaus. Gamybos procese, kiekvienam dizainui padaromas specialus tinklas, taigi šis spaudos būdas yra labiau tinkamas didesniems kiekiams nuo 30 vnt. Spauda ant rūbų atlikta šiuo būdų itin ilgaamžė.