Reklaminiai lipdukai

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Reklaminiai lipdukai

Reklaminiai lipdukai – pigi rinkodaros priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą

Ar žinote kodėl pirkdami „Apple“ produktus dažniausiai dovanų gaunate obuolio formos lipduką? Tai be galo sėkmingą bendrovės reklaminė kampaniją. Pridėdami logotipo formos lipdukus prie kompiuterių, planšečių, telefonų – „Apple“ padidino savo prekės ženklo žinomumą. Juk ne kartą matėte šiuos lipdukus užklijuotus ant kitų įmonių produktų, gatvių lempų stulpų ar autobusuose. Lipdukas gali tapti puikia nebrangia dovana Jūsų klientams. Pasidalinkite savo verslo misija ant lipdukų ir perduokite savo klientams svarbią žinutę. Reklaminiai lipdukai tinkamai panaudoti gali būti puiki ir pigi rinkodaros priemonė didinti jūsų prekės ženklo žinomumą, o šioje vietoje kūrybiškumui ribų nėra!

Puikus pasirinkimas produktų etiketėms

Visiškai nesvarbu ar jūsų verslas didelis ar mažas. Parduodate maisto, kosmetikos ar buities produktus – reklaminiai lipdukai gali būti puiki priemonė pažymėti Jūsų produkcijai. Įvairūs lipdukai Jūsų produktui padės išsiskirti tarp konkurentų, išryškins svarbiausias produkto savybes, privalumus bei atkreips dėmesį į Jūsų įmonės vardą ir logotipą. Taip pat tam tikroms prekėms galioja privalomasis ženklinimas, tam panaudoti galite lipdukus.

Aukščiausios kokybės reklaminiai lipdukai

Gamindami reklaminius lipdukus užtikriname aukščiausią produktų kokybę. Spausdiname profesionaliu „Roland“ spausdintuvu. Naudojame kokybiškus eco-soliventinius dažus. Taip ne tik užtikriname, kad lipdukai ir jų gamybos procesas yra draugiškas aplinkai, bet ir pagaminti lipdukai pasižymi atsparumu gamtos sąlygoms – vandeniui ir saulės spinduliams. Tiksliai atkuriame spalvas. Lipdukų spausdinimo procese naudojame CMYK ir papildomas CMYK light dažų kasetės, todėl pagaminti lipdukai ryškiai atvaizduoja spalvas. Savo klientams padedame paruošti lipdukų maketus spaudai.

Reklaminiai lipdukai pagal Jūsų verslo individualius poreikius

Reklaminius lipdukus gaminame pagal kiekvieno mūsų kliento individualius poreikius. Ruošiame įvairius formatus nuo mažiausių iki didžiausių. Reklaminiai lipdukai gaminami tiek matiniai, tiek blizgūs. Lipdukus lengva prisiklijuoti patiems, nes jie atiduodami su pernešimo plėvele. 

Lipdukų užsakymas

Lipdukus užsakyti galite mūsų internetinėje parduotuvėje amspauda.lt. Lipdukus paruošiame operatyviai ir greitai. Jei turite klausimų, kyla neaiškumų susisiekite su mumis el. pašto adresu [email protected]. Pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus.