Termo rūbai

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Termo rūbai

Slidinėjimas be termo rūbų – neįsivaizduojamas

Aktyvios žiemos pramogos padeda pabėgti nuo kasdienybės, rutinos, mažina stresą, atpalaiduoja. Vis dėlto atlaidus požiūris į žiemos pramogų ir sporto aprangą gali tapti netgi ir traumų priežastimi.  Termo rūbai tiesiog būtinybė kiekvieno slidininko garderobe. Kokybiški termo rūbai ne tik padeda nesušalti prie žemų temperatūrų, bet ir leidžia ne perkaisti. Kokybiški termo drabužiai leidžia odai kvėpuoti, juos vilkėdami papildomai neprakaituosite. Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį, nes šie rūbai turi būti prigludę prie kūno. Vilkėdami juos jausitės komfortiškai. Kokybiški termo rūbai ne tik neleis sušalti, bet ir nevaržys judesių. Su nekokybiškais termo rūbais galite daugiau prakaituoti, kas gali tapti ir peršalimo priežastimi.

Termo rūbai – kiekvieno žvejo būtinybė

Be meškerės, plūdės ar aulinių batų kiekvienas žvejas privalo turėti ir termo rūbus. Temperatūroms atvėsus termo rūbai gali būti be galo svarbūs. Savo internetinėje parduotuvėje siūlome ne vieną termo rūbų modelį, kurį kiekvienas žvejys galės išsirinkti pagal savo poreikius.

Termo rūbai kasdieniniame žiemos garderobe

Kartas nuo karto mūsų šalies klimatas žymiai atšąla. Vilkėti didžiulius pūkinius paltus, kelis sluoksnius megztinių ir trejas kelnes gali būti nepatogų ypač, jei daug ir aktyviai judate. Termo rūbai žiemos sezono gali tapti net ir kasdieniniu rūbų. Juos pasivilkę po viršutiniais drabužiais nesušalsite, jums nereikės vilkėti storų striukų. Termo rūbai, vilkimi po kitais gali padėti Jums visais sezonais atrodyti stilingai ir neapriboti Jūsų stiliaus pasirinkimų. Termo rūbai labai svarbūs ir mūsų mažiesiems. Žiemos metu vaikai mėgsta rogutes, žaisti su sniegu. Termo rūbai apsaugos juos nuo šalčio, nevaržys judesių, o jautri oda po kokybiškais termo drabužiais galės kvėpuoti. Nepamirškite, kad žiemą prireiks ne tik termo rūbų, bet ir kokybiškų šiltų pirštinių ir kojinių. Pasirūpinę tinkama apranga Jūs ir Jūsų vaikai šaltuoju sezonu galės išvengti peršalimo ligų.

Termo rūbai internetu – pigu ir patogu

Termo drabužiai specializuotuose parduotuvėse gali būti brangūs. Savo internetinėje parduotuvėje siūlome kokybiškus termo drabužius už prieinamą kainą.