TIESIOGINĖ SPAUDA ANT TEKSTILĖS (DTG - Direct to garment)

Aukštos kokybės spaudos perkėlimo technologija leidžia specialaus spausdintuvo pagalba dažais padengti audinio paviršių. Tiesioginės spaudos būdu galime pagaminti tiek smulkius, tiek didelius, sudėtingus, įvairiaspalvius dizainus. Specialiais dažais spausdinama tiesiai ant tekstilės - dizainai puikiai išsilaiko skalbiant, taip pat yra malonūs liesti (nėra lipduko efekto). 

Naudojame tik profesionalius Epson spausdintuvus bei originalius sertifikuotus dažus, kitas medžiagas, todėl išgauname ryškias spalvas bei smulkias detales.

Šiuo būdu, skirtingai nei gaminant Šilkografija, galime pagaminti nuo 1 vnt.

Didesnių kiekių pagamintų prekių sandėliavimas reikalauja didelių išankstinių investicijų bei kelia riziką, kad neišpardavus bus įšaldytos lėšos. Šiuo metu itin populiarėjanti alternatyva - gamyba POD (Print on demand) principu. Klientai gali rinktis mūsų sandėlyje palaikomus drabužius, užsakinėti pavienius nesandėliuojamus modelius bei atnešti (sandėliuoti) savo gamybos rūbus. Tuomet tik gavus užsakymą per keletą dienų pagaminame spaudą ant turimo rūbo, išsiunčiame galutiniam klientui – efektyviai naudojamos atsargos ir per greitą laiką aptarnaujamas pirkėjas. Taip dirbama pasitelkiant DTG tiesioginės spaudos technologiją ir gaminant pavienius užsakymus. 

Žemiau pateikta nuorodą į video, kuriame užfiksuotas tiesioginės spaudos ant marškinėlių procesas::

Spaudos bei drabužių kainos derinamos individualiai. Pakonsultuosime, per trumpą laiką padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius rūbus bei parinksime optimaliausią spaudos metodą,
Pasiteirauti dėl kainų bei terminų galite:
+37063077733 arba [email protected]

TIESIOGINĖ SPAUDA ANT TEKSTILĖS (DTG - Direct to garment)

Tiesioginė spauda ant tekstilės dar žinoma anglišku pavadinimu Direct to garmet (DTG) yra viena iš kokybiškiausių spaudos ant rūbų ir tekstilės technologijų, kuria pasiekiami geriausi rezultatai. Gamybos procese naudojamas specialus spausdintuvas, kurio pagalba dažais padengiamas audinio paviršius. Šiuo būdu yra išgaunamos net ir ryškiausios spalvos bei smulkiausios dizainų detalės. Šis spaudos būdas tinka tiek dideliems užsakymams, tiek spausdinant kelis vienetus (priešingai, nei naudojant šilkografijos technologiją, kai kiekvienam dizainui yra ruošiamas specialus tinklelis). Rūbai su spauda ilgai išlieka kokybiški ir tinkamai prižiūrint juos (skalbiant ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, nenaudojant džiovyklės) spauda ilgai išsilaiko nepakitusi. 

Tiesioginė spauda puikiai tinka tiems, kurie naudoja POD verslo modelį

Pastebime, kad sparčiai populiarėja print on demant verslo modelis. Nenuostabu, nes jis nereikalauja didelių investicijų, nereikia papildomų kaštų sandėliavimui bei sumažina finansines rizikas, nes rūbai yra gaminami tik tada, kai yra užsakomi. Naudojant šį verslo modelį tiesioginė spauda ant tekstilės (direct to garmet) bene tinkamiausia spaudos technologija, nes galima gaminti pavienius užsakymus, galima spausdinti daug įvairų dizainų. Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su įvairiais menininkais, grafikos dizaineriais, bet puiki žiniai ta, kad net ir neturint gabumų šioje srityje galima gaminti savus dizainus. Papasakokite mums savo idėją ir mes sukursime dizainą už jus. Rūbus, kuriuos naudosite spaudai galėsite išsirinkti iš mūsų gausaus katalogo. Tiekiame tik kokybiškiausius rūbus iš patikimų partnerių Europoje. Siūlome ir gausų organinės medvilnės rūbų katalogą. Šie rūbai yra itin kokybiški bei prisideda prie gamtos tausojimo. Medvilnė iš kurios gaminami šie rūbai yra auginama nenaudojant trąšų ir pesticidų. Taip pat tausojamas vanduo gamybos procese. Kai jūs gausite užsakymą, per kelias dienas mes jį paruošime – atspausdinsime ir supakuosime, tad išsiųsime galutiniui klientui. Mūsų teikiamos POD paslaugos kaina yra derinama su kiekvienu klientu individualiai. Dėl bendradarbiavimo galimybių susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba užsukite į mūsų fizinę parduotuvę Vilniuje.