TERMO SPAUDA

Pritaikymas

Priešingai nei dauguma kitų technologijų – termo spauda gerai suderinama su sintetinėmis medžiagomis, poliesteriu. Dėl ekonomiškumo šis būdas dažnai taikomas ir reklaminių drabužių gamyboje.

Jeigu audinio pagrindinė sudedamoji dalis medvilnė, tuomet po skalbimo ši susitraukia, o plėvelė nepakinta, todėl spauda ant išskalbto rūbo gali pasibanguoti ar laikui bėgant atsilupinėti.

Dalis plėvelių turi lipnų paviršių, kuris leidžia jas geriau pritaikyti ir medvilnės gaminiams. Kitos plėvelės labiau suderinamos su poliesteriu.

Termo spauda gali būti spausdinta ir ploteriuota arba tik ploteriuota (išpjaustyta) iš spalvotos plėvelės. Gamybos metu tenka išlupinėti po pjaustymo nereikalingą plotą – atitinkamai sudėtingus ir smulkius dizainus lupinėti užtrunka ilgiau ir pagaminti kainuoja brangiau. Dėl šios priežasties šis metodas dažniau naudojamas gaminant paprastesnius ar didesnius dizainus.

 

Privalumai:

 1. Vienas iš patvariausių būdų gaminti spaudą ant poliesterio.

 2. Vienas iš patogesnių būdų gaminti spaudą nestandartinėse pozicijose.

 3. Tinkamai suderinus plėvelę su audiniu pasižymi ilgalaikiškumu.

 4. Sąlyginai nebrangus spaudos būdas.

 5. Tinkamas tiek mažiems tiek dideliems kiekiams. Mažiems kiekiams nereikalingas didelis pasiruošimas.

 6. Dėl plėvelių įvairovės galima plačiai panaudoti, išgauti nestandartinių spalvų ar tekstūrų spaudą (pvz. atšvaito efektą, floką, glitterį ir kt.).

 7. Išgaunamos sąlyginai smulkios ir tikslios detalės.

 8. Nesudėtingus dizainus galima greitai pagaminti.

Trūkumai:

 1. Dizainai užspaudžiami termo presu, todėl gali likti nuspaudimai (dažniausiai išnyksta po skalbimo).

 2. Pagaminti dizainus su daug smulkių detalių gali būti sudėtinga arba neekonomiška.

 3. Tam tikros plėvelės turi lipduko efektą (pojūtį).

 

Reikalavimai failams

Gamybai reikalingas kokybiškas vektorinis failas. Galimi formatai: PDF, AI, EPS, SVG, CDR

Būtinas Pantone CMYK spalvų rėžimas.

Tekstai turi būti sukreivinti. Kitu atveju gali skirtis klientui bei gamybininkui atvaizduojamas tekstas.

 

 

Gamybos procesas

Pasiruošimas priklauso nuo dizainų sudėtingumo, pasirinktos plėvelės bei žinoma kiekio. Kuo smulkesni dizainai ir daugiau detalių – tuo ilgiau užtrunka lupinėjimas ir atitinkamai gamyba.

 1. Naudodami vektorinį failą programoje pasirenkame norimus matmenis. Pasiruošiame pjovimo linijas ploteriavimui.

 2. Pasirenkame naudojamą plėvelę. Ši gali būti balta – spausdinama arba vienos spalvos (tekstūros ar pan.) Uždedame ant ploterio (spausdintuvo) ir paleidžiame programą.

 3. Išpjautą plėvelės dalį nupjauname ir perduodame lupinėjimui. Lupinėjama nereikalinga plėvelės dalis. Dizainai ruošiami veidrodiniu būdu.

 4. Paruošus dizainą sutikriname ar nieko nepraleidome. Apsikarpome, kad būtų lengviau parinkti poziciją.

 5. Nuvalome pūkus nuo drabužio ir dedame ant termo preso, pritaikome temperatūrą, suspaudimą. Uždedame termo plėvelę ant nustatytos pozicijos.

 6. Užspaudžiame pagal plėvelės gamintojo pateiktus reikalavimus ir atitinkamai pasirenkame atvėsinimo laiką. Nulupame pernešėjo plėvelę ir pakartotinai užspaudžiame dizainą, kad plėvelė stipriai priglustų ir prikibtų prie audinio paviršiaus.

 7. Perduodame pagamintą drabužį nugarinimui – apmažinamos nuspaudimo žymės.

 

Spaudos bei drabužių kainos derinamos individualiai. Pakonsultuosime, per trumpą laiką padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius rūbus bei parinksime optimaliausią spaudos metodą.

PATEIKITE UŽKLAUSĄ

Pasiteirauti dėl kainų bei terminų galite:
+37063077733 arba [email protected]

 

Tai vienas populiariausių spaudos ant tekstilės metodų. Nenuostabu, nes šis metodas tinka tiek dideliems, tiek mažiems užsakymams. Spaudą galima atlikti greitai bei ji yra tinkama įvairioms medžiagoms. Be to tai vienas pigiausių spaudos metodų. Vis dėlto dažnai vyrauja mitas, kad ši spauda yra ne kokybiškas ir neilgaamžė, tačiau mūsų ilgametė patirtis rodo, kad tinkamai atlikta ir prižiūrima (rūbai su šia spauda turi būti skalbiami ne aukštesnėje nei 30 laipsnių pagal Celsijų temperatūroje, nerekomenduojama džiovinti rūbų džiovyklėje)  bei pasirenkant kokybiškas plėveles - gali būti patvari ir gana ilgaamžė. Taip pat pastebėjome, kad tai vienas geriausių būdų spaudai ant sportinių rūbų, darbinių rūbų, striukių, kurių medžiagoje yra poliesterio. Medvilniniams rūbams šis spaudos būdas taip pat yra tinkamas, bet jiems dažniausiai rekomenduojame rinktis tiesioginę (DTG) spaudą, o dideliems užsakymams – šilkografiją.

Kaip atliekama termo spauda? 

Specialioje termo plėvelėje ploteriu yra išraižomi dizainai, kurie karšto preso pagalbą yra prikaitinami prie tekstilės.

Iš kur gauti rūbus spaudai?

Savo internetinėje parduotuvėje siūlome itin gausų kokybiškų rūbų spausdinimui pasirinkimą. Per savo veiklos laiką, atsirinkome kokybiškiausius tiekėjus iš Europos. Jeigu nerandate norimo rūbo modelio, spalvos, dizaino, silueto mūsų gausiame internetinės parduotuvės kataloge, galime užsakyti rūbus specialiai jums. Jei rūbus su spauda parduodate – galime jums pasiūlyti print on demand (POD) verslo modelį. Taip rūbų jums nereikės sandėliuoti, juos pagaminsime, kai gausite užsakymą iš kliento, paruošime siuntimui ir išsiųsime jūsų galutiniam klientui. Tokiu būdų išvengsite papildomų finansinių rizikų. Nuolat ieškome naujų, kūrybiškų žmonų, kurie nori su mumis bendradarbiauti. Jei neturite savo internetinės parduotuvės – savo dizainus galite pardavinėti mūsų internetiniame puslapyje, o jei neturite dizainų, o tik puikią idėją – padėsime jums juos sukurti. Visada siekiame dirbti greitai ir kokybiškai, konsultuojame visais iškilusiais klausimais, tad jei jus domina bendradarbiavimas su mumis – susisiekite telefonu, el. paštu arba užsukite į mūsų fizinę parduotuvę ir papasakokite savo mintis mums prie kavos arba arbatos puodelio.