Reklaminiai rūbai

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Reklaminiai rūbai

Reklaminiai rūbai – svarbi įmonės įvaizdžio dalis

Reklaminiai rūbai neatsiejama kiekvienos įmonės ar organizacijos įvaizdžio dalis. Investicija į rūbus su Jūsų logotipu turi daugybę privalumų. Pirmiausia, Jūsų darbuotojai atrodys profesionaliai. Rūbai su Jūsų bendrovės logotipu klientams sudarys teigiamą ir malonų įvaizdį apie įmonės darbuotojus. Reklaminiai rūbai dažnai atrodo kaip uniforma, bei skatina darbuotojus elgtis profesionaliai. Antra, reklaminiai rūbai – tai puiki dovana Jūsų klientams. Kodėl gi nenaudoti dovanų, kurias puošią Jūsų įmonės logotipas? Rūbų su spauda pagalba galite išplėsti savo klientų ratą. Galiausiai, reklaminiai rūbai gali būti puiki ir nebrangi rinkodaros priemonė didinti jūsų prekės ženklo žinomumą. Nesvarbu kur būtų Jūsų darbuotojas, ar klientas, dėvintis Jūsų įmonės marškinėlius, žmonės jį ar ją pamatys bei atkreips dėmesį. Rūbai su Jūsų įmonės spauda  prisidės prie Jūsų įmonės žinomumo didinimo.

Logotipas – tik dalis jūsų prekės ženklo. Reklaminius rūbus papuoškite savo bendrovės šūkiais. Pasidalinkite su pasauliu savo vizija ir misija. Tokie rūbai tikrai bus unikalūs ir atkreips dėmesį.

Siūlome gausų reklaminių rūbų asortimentą

Mūsų internetinėje parduotuvėje atrasite daugybę reklaminių rūbų pasirinkimo variantų. Siūlome įvairius marškinėlius, džemperius, liemenes, sukneles, prijuostes, kelnes ir kitus drabužius bei didelį aksesuarų pasirinkimą: medžiaginius maišelius, kuprines, kepurėles.

Savo klientams siūlome geriausius reklaminių rūbų spaudos sprendimus

Spaudą ant rūbų atliekame naudodami aukščiausios kokybės priemones ir spausdintuvus, taip užtikriname savo gaminių ilgaamžiškumą.
Spaudos būdai:

  • DTG (angl. Direct-to-garment printing) – tai tiesioginė spauda ant rūbų. Tokia spauda ant rūbų geriausiai tinka dizainams, kuriuose vyrauja daug įvairių spalvų ir smulkių detalių. 
  • Termo spauda – šiame spaudos būde naudojama speciali plėvelė, kuri karštu presu yra priklijuojama prie rūbo. Toks metodas puikiai tinka vienspalviams arba kelių spalvų dizainams.
  • Šilkografija – šis metodas Jums puikiai tiks, jei svarbu, kad  spauda būtų atspari įvairioms lauko sąlygomis, nebijotų saulės ir vandens. Toks būdas tinkamiausias dideliems užsakymams.
  • Siuvinėjimas – tai vienas kokybiškiausių būdų perkelti jūsų dizainus ir logotipą ant rūbų. Logotipų siuvinėjimas tinkamiausias dideliems užsakymams. 
  • Savo klientus visada mielai ir operatyviai konsultuojame. Padedame išsirinkti geriausią spaudos sprendimą. Jei neturite maketo, dizaino – padėsime jį susikurti!