Drobės paveikslai

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Drobės paveikslai

Drobės paveikslai – dovanokite akimirkas

Išrinkti dovaną artimam žmogui gali būti tikras galvos skausmas. Norisi ir praktiškos, ir sentimentalios dovanos. Galime pasiūlyti tokią dovaną – tai drobės paveikslai. Drobės paveikslai labai universalios ir praktiškos dovanos. Ant jų galite atspausdinti beveik bet ką – vestuvių nuotraukas, gamtos peizažus, šeimos portretus, piešinius, iliustracijas, grafikos elementus. Taigi, kuriant  ir perkant drobę paveikslą esate apriboti tik savo vaizduote. Dovana praktiška, nes ją jūsų artimieji galės pasipuošti savo namų interjerą. 

Kaip išsirinkti ką atspausdinti?

Kai pasirinkimai neriboti gali būti labai sunku nuspręsti, ką spausdinti ant drobės. Drobės paveikslai bus tikrai gera dovana, jei pagalvosite apie žmogų, kuriam juos dovanosite. Pagalvokite apie jo arba jos pomėgius. Galbūt tai medžiotas, konditerius ar knygų mylėtojas. Galbūt tai labai sentimentalus žmogus ir labiausiai apsidžiaugs gavęs drobę, kuriame užfiksuota bendra jūsų akimirką. Pagalvokite ir apie savo santykį su žmogumi, kuriam dovanosite drobę -  jei tai jūsų tėvai, apmąstykite galimybę atspausdinti šeimos, anūkų nuotrauką, jei tai bendradarbis, gal geriausia dovana būtų kolektyvo nuotrauka arba koliažas iš akimirkų praleistų darbe kartu. Jei gerai pagalvosite apie žmogų, kuriam dovanojate dovaną, jis arba ji tikrai nudžiugs gavę dovanų drobę paveikslą.

Kitos personalizuotų dovanų idėjos.

Drobės paveikslai nevieninteles personalizuotos dovanos internetinėse parduotuvėse amspauda.lt ir strainus.lt. Siūlome gausų rūbų su spaudą pasirinkimą. Mūsų kataloge atrasite personalizuotus marškinėlius vyrams, moterims ir vaikams, įvairiu džemperius, medžiaginius maišelius ir kitus reklaminius rūbus. Viena populiariausių prekių – marškinėliai su užrašais. Kaip ir dovanojant drobę, taip ir marškinėlius su užrašais čia reikėtų apsvarstyti kas žmogui, kuriam ieškote dovanos patinka. Pagalvokite ir apie jo/jos charakterį. Galbūt tai be galo šmaikštus gerą humoro jausmą turintis žmogus? Internetinės parduotuvės strainus.lt kataloge atrasite gausų marškinėlių su šmaikščiais užrašais asortimentą. Nepraleiskite progos pasižvalgyti ir internete. Idėjų galite paieškoti tiek google vaizdų paieškoje, tiek tinklapyje Pinterest. Jei neturite dizaino – ne bėda, padėsime jums jį paruošti. Susisiekite su mumis – ir papasakosime jums apie jūsų idėjai tinkamiausius spaudos būdus. Savo klientų visada laukiame ir mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje. Kviečiame užsukti!