Paveikslai ant drobės internetu

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Paveikslai ant drobės internetu

Paveikslai ant drobės internetu 

Paveikslai ant drobės įgauna vis didesnį populiarumą. Nenuostabu, juk tai puiki interjero detalė ir originali dovana bet kokia proga. Gamindami fotodrobes galite pasijusti kaip tikri menininkai – jūsų nuotraukos, paveikslai, idėjos gali būti perkelti ant drobės ir kabėti jūsų arba jūsų artimųjų svetainėse kaip tikrose meno galerijose. Paveikslai ant drobės, dar žinomi kaip fotodrobės – tai nuotraukų, paveikslų ir jų reprodukcijų, specialaus spausdintuvo pagalba, spausdinimas ant natūralių ar sintetinių drobių, kurias užtempiame ant medinių rėmų. Paveikslai ant drobės internetu parduodami mūsų internetinėje parduotuvėje amspauda.lt, yra geriausios kokybės ir aukščiausios raiškos, perteikiamos ir smulkiausios detalės. 

Paveikslai ant drobės internetu – puiki dovana bet kokia proga

Paveikslai, nuotraukos ant drobės – originali, unikali ir praktiška dovana beveik bet kokia proga. Paveikslai ant drobės internetu pagaminami greitai ir kokybiškai. Drobėm prabangos jausmą suteiks jų įrėminimas, atsižvelgiant į interjerą išsirinkite rėmus, kurie sustiprins dovanos įspūdį. Mėgstantiems minimalizmą ir modernumą - tinkamiausios drobės bus be rėmų. Jos suteiks erdvės įspūdį. Galite rinktis iš dviejų paviršių – matinio ir blizgaus. Matinis tinkamesnis kai norima jaukumo ir šiltimo įspūdžio, tuo tarpu – blizgus paviršius išryškina spalvas, suteikia nuotraukoms gyvumo. 

Kitos personalizuotos dovanos internetu

Paveikslai ant drobės internetu – ne vienintelė personalizuotos dovanos idėja mūsų internetinėje parduotuvėje. Originali dovana gali būt ir marškinėliai su spauda. Pagalvokite apie žmogaus, kuriam ieškote dovanos, pomėgius, o šmaikščią frazę, sentimentalią sentenciją - perkelkite ant marškinėlių. Patogus ir universalus rūbas – džemperis, kuris taip pat atrodys išskirtinai su personalizuota spauda. Namų šeimininkams, konditerijos myletojams patiks prijuostės su personalizuotais užrašais. Prijuostes galite rinktis net iš kelių spalvų. Prekiaujame ir rūbais vaikams. Siūlome specialius marškinėlius spalvinimui, prie kurių pridedami tekstilės markeriai. Tokia dovana vaikui bus tikrai praktiška bei pramoga ir žaidimas lavinantis kūrybiškumą. Norintys ko nors lengvesnio nei drobės – gali rinkti plakatus (printus), kurie taip pat itin aukštos kokybės, puikios raiškos, išgaunamos net ir smulkiausios detalės, geros kokybės vaizdas niekada „neišsipikseliuoja“, tai yra, neatrodo sudarytas tarsi iš mažų taškelių ir kvadratėlių.