Didmeninė prekyba drabužiais

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Didmeninė prekyba drabužiais

Didmeninė prekyba drabužiais internetu

Užsiimame didmenine prekyba drabužiais moterims, vyrams, vaikams, specializuotais darbo rūbais. Prekiaujame produktais pagamintais Europoje. Mūsų siūlomi rūbai urmu  itin aukštos kokybės. Daugiausia prekiaujame rūbais skirtais reklamai ir spaudai. Rūbus galite įsigyti ir nedideliais kiekiais. Jei kažkokio rūbo pasigedote mūsų kataloge – susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu ir pateiksime jums dar platesnį prekių katalogą. Esant poreikiui, rūbus galite sandėliuoti pas mus. Didmenine prekyba drabužiais užsiimame jau ne vienerius metus, atsirinkome patikimus tiekėjus Europoje. Mūsų parduotuvėje siūlomi rūbai urmu:

  • Avalynė – patogi darbui skirta įvairių dydžių ir modelių avalynė moterims ir vyrams.
  • Marškinėliai – klasikiniai, polo, unisex, prailginto tipo marškinėliai vyrams, moterims vaikams. Organinės medvilnės marškinėliai.
  • Marškiniai – medvilniniai ir džinsiniai marškiniai tiek vyrams, tiek moterims. Ilgomis ir trumpomis rankovėmis
  • Džemperiai – įvairių modelių džemperiai, vyrams, moterims, vaikams, unisex. Itin aukštos kokybės džemperiai.
  • Sportiniai rūbai – laisvalaikio sportiniai rūbai tiek moterims tiek vyrams. 
  • Liemenės – darbinės (su atšvaitais, papildomomis kišenėmis) ir laisvalaikio liemenės vyrams, moterims, įvairių amžių vaikams.
  • Kelnės – įvairių modelių, dydžių, spalvų laisvalaikio ir darbo kelnės vyrams ir moterims.
  • Šortai – vyriški, moteriški šortai darbui, sportui ir laisvalaikiui.
  • Suknelės – įvairių ilgių, tipų moteriškos suknelės.
  • Aksesuarai – kepurėlės, medžiaginiai maišeliai, kuprinės, lagaminai 

Didmeninė prekyba 

Užsiimame ne tik didmenine prekyba drabužiais, bet ir spauda ant rūbų. Labiausiai patikusius modelius papuoškite savo norimais dizainais, įmonės logotipu, simboliais. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite atrasti unikalių dizainų, kuriuos nuolat atnaujiname ir papildome. Spaudą ant tūbų atliekame jau daugelį metų, esame savo srities profesionalai orientuoti į greitį ir kokybę. Atliekame termo spaudą, tiesioginę (DTG) spaudą, šilkografiją, siuvinėjimą. Susisiekite su mumis ir mielai papasakosime apie kiekvieno būdo privalumus. Siūlome print on demand (POD) verslo modelį. Tai puikus būdas išvengti tam tikrų finansinių rizikų. Jūsų prekes galime sandėliuoti mes, o rūbus atspausdinsime tik gavę užsakymą, taip negaminsite rūbų, kurių neparduodate. Paruoštus produktus išsiųsime galutiniams klientui, taigi Jums reikės rūpintis tik dizainais ir jų reklama.