Skaitmeninė spauda ant audinio

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Skaitmeninė spauda ant audinio

Skaitmeninė spauda ant audinio - kas tai?

Skaitmeninė spauda ant audinio – moderni ir šiuolaikiška technologija, tačiau drabužių marginimas naudojant spaudą žinomas jau nuo seniausių laikų. Šilkografija atsirado dar prieš mūsų erą ir yra naudojama iki šiol, tačiau žymiai pakito yra kompiuterizuota, nors principas tas pats. Skaitmeninė spauda ant audinio leidžia grietai ir kokybiškai perkelti norimus dizainus, paveikslėlius, nuotraukas, logotipus ant įvairių medžiagų rūbų. Personalizuota skaitmeninė spauda leidžia ir kasdienius rūbus padaryti išskirtiniais ir unikaliais juos personalizuojant. Tam padaryti naudojami profesionalūs spausdintuvai. 

Skaitmeninė spauda ant audinio naudojant DTG technologiją

DTG Direct to garmet spauda išvertus į lietuvių kalbą gali būti vadiname tiesiogine spauda. Pavadinimas nusako ir pačią technologiją. Šiuo būdu specialus profsionalus spausdintuvas spausdina tiesiogiai ant audinio. Spausdintuvas naudoją rašalą iš vandens pagrindo, kuris yra sugeriamas audinio pluošto. Atspausdinus yra naudojamas karštas presas, kuris tarsi užtvirtiną dizainą ant rūbo. Skaitmeninė spauda ant audinio naudojant DTG technologiją. Nuolat populiarėja. Tai gana pigus būdas, nes keikvienas dizainas gali būti individualus, kaina nepriklauso nuo spausdinamo kiekio. Taip pat šiuo būdų išgaunamos spalvos geriausiai atitinka spalvas pačiame dizaine. Spaudos procese naudojame CMYK ir CMYK light dažų paletes, kas leidžia išgauti plačiausią spalvų spektrą ir net gradientines (pereinamas) spalvas.

Siūlome didelį rūbų skaitmeninei spaudai atlikti pasirinkimą

Parduotuvėje „Amspauda“ siūlome gausų reklaminių rūbų pasirinkimą. Modeliai kataloge šiuolaikiški ir modernūs, nes nuolat sekame vyraujančias mados ir stiliaus tendencijas. Prekiaujame gausiu spalvų ir modelių pasirinkimu – vaikams, moterims, vyrams. Mūsų siūlomos prekių kategorijos (nuolat atnaujinamos ir pildomos):

Avalynė 

Marškinėliai 

Marškiniai 

Džemperiai 

Sportiniai rūbai 

Liemenės 

Kelnės 

Šortai 

Suknelės 

Aksesuarai 

Ir kita

Renkantis reklaminius rūbus labai svarbu atkreipti dėmesį į išorinės komunikacijos tikslus. Reklaminiais rūbais turite perteikti savo tikslus, vertybes ir identitetą. Ilgametė patirtis šiais klausimais leidžia patarti klientams, taigi, jei svarstote kokias prekių kategorijas rinktis – susisiekite su mumis. Ilgesniems  pokalbiams kviečiame užsukti į mūsų fizinę parduotuvę Vilniuje, kur galėsime pabendrauti prie kavos ar arbatos puodelio.