Džemperiai su spauda

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Džemperiai su spauda

Džemperiai su spauda įmonių reprezentacijai

Džemperiai su spauda puiki rinkodaros priemonė didinti Jūsų verslo žinomumui.  Tai patogus rūbas, kurį Jūsų darbuotojai mielai dėvės tiek darbe, tiek laisvalaikiu. Nudžiuginkite savo darbuotojus su rūbų, kurį jie dėvėdami reprezentuos Jūsų verslą. Tai gali būti ir labai gera dovana Jūsų klientams. Džemperis papuoštas su Jūsų logotipu nudžiugins kiekvieną Jūsų klientą. Ant džemperių galite spausdinti jums svarbias žinutes, šūkius, kas reklaminius džemperius padarys išskirtiniais ir unikaliais.

Džemperiai su spauda – pradėkite verslą iš namų

Galbūt kuriate skaitmeninius paveikslus ar esate grafikos dizaineris? Perkelkite savo meno kūrinius ant džemperių. Tai puiki galimybė užsidirbti papildomų pajamų. Nuo šiol Jums reikės rūpintis tik dizainais. Siūlome POD (print on demand) verslo modelį. Galite rinktis iš mūsų sandėlyje esančių prekių ir ant jų perkelti savo dizainus. Jums nereikės rūpintis dėl sandėlio valdymo, prekių pakavimo ir siuntimo. Tuo pasirūpinsime mes. POD leidžia sumažinti finansines rizikas, nes gaminsite rūbus tik tada kada juos nuperka, taip neatsiras neparduodamų prekių. Džemperiai su užrašais ir paveikslėliais vis dar išlieka stiliaus populiarumo viršuje tiek tarp moterų tiek ir tarp vyrų! Taigi, nepraleiskite galimybės realizuoti savo kūrybinio potencialo perkeldami jį ant rūbų.

Džemperiai su spauda – susikurkite unikalų stilių jau dabar

Rinkitės norimą džemperį iš mūsų gausaus asortimento: džemperiai su kapišonais, džemperiai be kapišonų, džemperiai su kišenėmis ir taip toliau. Papuoškite norimą džemperio modelį Jums patinkančiu dizainu. Jeigu neturite maketu padėsime Jums jį sukurti. Toks rūbas bus tikrai unikalus ir padės pasauliui atskleisti Jūsų asmenybę. 

Spauda ant džemperių

Naudojame tiesioginę (DTG), termo spaudas bei šilkografiją. Džemperius siuvinėjame, puošiame įvairiomis emblemomis, personalizuotomis etiketėmis. Išsirinkite Jums tinkamą modelį iš mūsų gausaus katalogo. Tinkamiausią spaudos būdą pagal Jūsų poreikius mielai padėsime išsirinkti. 

Mūsų kataloge rasite įvairius modelius, džemperius vyrams, moterims ir vaikams taip pat unisex džemperius. Jei mūsų kataloge nerandate norimo modelio – susisiekite su mumis, tikime, kad Jums reikiamą modelį galėsime gauti.