Siuvinėjimas ant kepurių

Yra 1 prekė.

Showing
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Siuvinėjimas ant kepurių

Siuvinėjimas ant kepurių – išbandykite savo įmonėje

Siuvinėjimas ant kepurių – puikus būdas jūsų prekės ženklą padaryti išskirtinį, unikalų ir modernų. Kai kurie verslai jų negamina, nes nemato vertės, renkasi tradicinius reklaminius rūbus, pavyzdžiui tik polo arba paprastus marškinėlius, tačiau kepurės su siuvinėjimu atrodo labai profesionaliai, ypač jei atsižvelgiamą į visą aprangą, kuri yra suteikiama darbuotojui. Vilkėdamas kitus reklaminius rūbus bei kepurėlę su jūsų įmonės logotipu jis arba ji atrodys kaip su uniforma, kas suteikia puikų pirmąjį įvaizdį jūsų klientams. 

Siuvinėjimas ant kepurių –  privalumai įmonėms 

Siuvinėjimas ant kepurių turi daugybę privalumų – vienas jų prekės ženklo žinomumo didinimas.  Kepurės su išsiuvinėtu logotipu – tarsi stendas jūsų verslui. Svarbu užtikrinti, kad kepurėlės darbuotojams būtų patogios, dydžiai būtų tinkamai parinkti – tada jie mielai dėvės kepurėles. Taip pat efektyviausiai įmonės logotipas atrodys priekyje kepurėlės. Kepurėlės su logotipu yra ideali dovana būsimiems ir esamiems klientams, partneriams ir kitoms suinteresuotoms grupėms. Tai ne tik juos nudžiugins, bet ir prisidės prie reklamos jūsų verslui.  Rinkdamiesi siuvinėjimą galite naudoti daugybę medžiagų: medvilnę, oda, trikotažą, sintetines medžiagas, džinsą. Siuvinėjimo metodas yra lankstus, galima išgauti daugybę spalvų, vis dėlto ne visi dizainai siuvinėjimui yra tinkami ir kartais geriausia rinktis skaitmeninę spaudą. 

Kitos mūsų siūlomos reklaminės priemonės

Siuvinėjimas ant kepurių tikrai ne vienintelė mūsų siūloma reklamos priemonė. Internetinėje parduotuvėje amspauda.lt atrasite gausų reklaminių rūbų pasirinkimą moterims, vyrams ir vaikams, kurį nuolat atnaujiname. Taip pat specializuotus darbinius drabužius, įvairius aksesuarus -  medžiaginius maišelius, lagaminus, kuprines ir panašiai. Atliekame ne tik siuvinėjimą, naudojame ir kitus spaudos ant tekstilės būdus – tiesioginę (direct to garmet, DTG) spaudą, termo spaudą, šilkografiją. Spaudą atliekame greitai ir kokybiškai, išgauname geriausią rezoliucija ir kokybę. Vienas svarbiausių mūsų įmonė privalumų – greitas prekių pagaminimas ir operatyvus bendravimas su klientais, tai susisiekite su mumis, el. paštu, telefonu ar užsukite į mūsų biurą Vilniuje. Galėsime Jus padėti išsirinkti tinkamiausius reklaminius drabužius, labiausiai tinkantį ir ekonomiškiausią spaudos būdą.