Darbiniai drabužiai

Rasta 31 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 31 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Darbiniai drabužiai

Darbiniai drabužiai su įmonės logotipu – svarbi reprezentacijos priemonė

Specializuoti darbiniai drabužiai neatsiejama kiekvieno meistro, santechniko statybininko darbo dienos dalis. Svarbu, kad jie būtų patogūs ir pritaikyti profesijai, turėtų papildomų kišenių, būtų tinkami įvairioms oro sąlygoms, turėtų atšvaitus ir panašiai. Džiaugiamės, kad tokius rūbus galime pasiūlyti gausiame savo prekių asortimente. Darbo rūbus papuoškite savo įmonės logotipu. Tai padės Jūsų verslui reklamuotis, nes Jūsų darbuotojai reprezentuos Jūsų verslą atrodys profesionaliai ir reprezentavimai, o klientai tikrai įsimins Jūsų įmonės pavadinimą!  Galbūt turite savo verslo misiją, viziją ar šūkį? Papuoškite jais savo darbuotojų specializuotus rūbus, tai tikrai atkreips dėmesį ir jūsų klientams padės suprasti kodėl jie turi rinktis būtent Jūsų paslaugas!

Kokybiški darbiniai drabužiai už prieinamą kainą

Amspauda.lt internetinės parduotuvės didžiuliame ir gausiame prekių kataloge atrasite Jūsų verslui reikalingus darbinius rūbus. Siūlome stilingus, patogius, kokybiškus ir šiuolaikiškus darbinius drabužius statybininkams, santechnikams, elektrikams (striukes, kelnes, džemperius, liemenes, marškinėlius, avalynę) kirpėjams (chalatus, prijuostes), medikams (medicinines pižamas, chalatus) ir kitoms profesijoms. Rūbus atrasite tiek moterims, tieks vyrams. Taip pat turim unisex modelių. Darbiniai rūbai itin aukštos kokybės ir už prieinamą kainą. Jei nerandate norimo rūbo, modelio, silueto ar spalvos susisiekite su mumis el. pašto adresu [email protected] arba telefonu +370 630 77733. Darbo rūbus galite apžiūrėti, pačiupinėti ir įvertinti mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje adresu Verkių gatvė 30 B. Taip pat čia nemokamai galite atsiimti savo užsakymus.

Spaudos ant darbinių rūbų būdai

Siūlome ne viena profesionalios spaudos ant rūbų būdą (tiesioginę spaudą (DTG), termo spaudą, šilkografiją), rūbus siuvinėjame. Savo klientams pagal jų individualius poreikius padedame išsirinkti geriausią sprendimą. Kiekvienas spaudos būdas turi savus privalumus, tad mielai jus pakonsultuosime kuris tinkamiausias Jums. Jei neturite maketo spaudai, padėsime jį paruošti. Naudojame tik kokybiškiausias, gamtai nekenkiančias medžiagas, tad visada užtikriname aukščiausios kokybės rezultatą. Prekes paruošiame operatyviai ir greitai. Esame orientuoti į greitį ir kokybę, tad visada stengiamės patenkinti visus mūsų klientų poreikius.