Rasta 7 prekės(-ių).

Showing
Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Kneepad (1 Pair)

Compatible with Regatta workwear trousers RG600, RG5000, RGH335, RGH336, RG367R, RG368R, RG373R, RG374R Lightweight and durable Protective cushioned kneepads Ergonomic design for advanced comfort and fit Strong hardwearing and flexible

Darbo rūbai

  • Darbo rūbai, kodėl jie tokie svarbūs?
  • Kai kam gali atrodyti, jog praktiškai visus darbus galima dirbti apsirengus įprastai. Tačiau realiai susidūrus su vienu ar kitu specifiniu darbu labai greit suprantama, jog tinkama apranga yra be galo svarbi. Juk ne šiaip sau yra kuriami ir naudojami specialūs rūbai. Pirmiausia, jie svarbūs dėl žmogaus saugumo bei patogumo. Pavyzdžiui, kelyje dirbančių žmonių drabužiai yra ryškūs ir turi nemažai šviesą atspindinčių elementų. Kas užtikrina, jog jie bus matomi. Tuo tarpu statybų sektoriuje naudojami pakankamai tvirti drabužiui ir pirštinės, kas apsaugo nuo odos pažeidimų. Be to, jie leidžia jaustis laisvai, kadangi ir jų dizainas yra pritaikytas tam tikriems darbams atlikti.
  • Į ką atkreipti dėmesį renkantis?
  • Iš pirmo žvilgsnio dauguma drabužių atrodys gana panašūs, tačiau visų jų savybės skiriasi. Tad pirmiausiai reikėtų ieškoti, kokiam konkrečiam darbui jie yra pritaikyti. Kadangi būtent pagal tai dažnai ir yra skirstomi darbo rūbai. Taip pat vertėtų įvertinti, kokiomis sąlygomis juos naudosite. Lauke dirbti skirti drabužiai labai dažnai turės ir apsaugą nuo lietaus bei vėjo, tačiau tuo pačiu bus pralaidūs ir orui. O žiemos metu yra naudojami pašiltinti audiniai. Tuo tarpu dirbant viduje reikėtų rinktis drabužius, kurie apsaugotų nuo perkaitimo. Statybų sektoriuje naudojami dėvėjimuisi atsparūs audiniui, kurie užtikrina jų ilgaamžiškumą. Be to, jie yra lengvai skalbiami. Kitais atvejais drabužiui gali turėti ir dar labiau specifines apsaugas, kurios reikalingos tam tikruose darbuose. Todėl renkantis į visą tai reikėtų atkreipti dėmesį.
  • Pagrindiniai darbo rūbai ir jų tipai
  • Nors jie gali būti patys įvairiausi, tačiau galima išskirti pagrindines aprangos detales, kurios naudojamos dažniausiai. Pavyzdžiui, kelnės daugumoje atvejų turės daugybę kišenių, kadangi dirbant ten patogu susidėti įvairius įrankius ir kitas priemones. Be to, neretai jos turi ir kelių paminkštinimą, jeigu prireiktų kažkokį darbą atlikti atsiklaupus. Ir praktiškai visų jų medžiaga yra itin tvirta, jog apsaugotų odą nuo galimų nubrozdinimų ar pažeidimų. Marškinėliai gerai praleidžia orą, kadangi praktiškai visuomet dirbant sušylama ir nemažai prakaituojama, todėl asmeninis komfortas itin svarbu. Džemperiai taip pat naudojami daugumoje darbų. Tačiau reikėtų juos rinktis savo dydžio, kadangi per didelis ir per laisvas drabužis gali sukelti pavojų dirbant. Batai yra dar vienas tipas, kuriam skiriama pakankamai daug dėmesio. Kadangi neretai jie turi būti atsparūs smūgiams, drėgmei, dulkėms ir kitiems pažeidimams. Ir prie viso to jie turi būti dar ir patogūs. Nes su jais dirbant praleidžiama visa diena. Kita kategorija būtų apsauginiai rūbai specifinėms sąlygoms. Jie gali apsaugoti nuo lietaus, nuo vėjo, nuo karščio arba nuo šalčio.