Vienkartiniai darbo rūbai

Rasta 6 prekės(-ių).

Showing
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Vienkartiniai darbo rūbai

Vienkartiniai darbo rūbai medikams

Vienkartiniai darbo rūbai pandemijos kontekste įgavo didžiulę reikšmę. Medikams ir kitų profesijų atstovams jie reikalingi norint apsisaugoti nuo virusų ir įvairių bakterijų. Kokybiški vienkartiniai darbo rūbai užtikrina, kad įvairūs virusai nebūtų pernešami ant viršutinių rūbų. Svarbu, kad įvairūs vienkartiniai kombinezonai būtų gana patvarūs – neįplyštų ir nesukeltų sąlygų virusams ir bakterijoms užkrėsti juos dėvinčio žmogaus. 

Vienkartiniai darbo rūbai dezinfekcija užsiimančiomis ir valymo įmonėms

Pandemijos išaugo patalpų dezinfekcija užsiimančių įmonių paslaugų poreikis. Dezinfekcija dažnai vykdoma ligų židiniuose, tad svarbu, kad šios įmonės užtikrintų dezinfekciją atliekančių darbuotojų saugumą. Mūsų internetinėje parduotuvėje atrasite kokybiškus vienkartinius darbo rūbus, kurie padės, tai užtikrinti. Siūlome plastikinius kombinezonus bei iš plonos drobės, pastarieji skirti apsaugai nuo purvo, dulkių bei stambių kietųjų dalelių. Siūlome ir vienkartinius darbo rūbus, kurie apsaugo nuo drėgmės. Tokie rūbai užtikrina, kad po jais esantys drabužiai nesušlaptų. 

Didelis vienkartinių rūbų pasirinkimas

Mūsų internetinėje parduotuvėje amspauda.lt atrasite gausų vienkartinių darbo rūbų pasirinkimą. Siūlome įvairių spalvų kombinezonus su užtrauktukais, chalatus ir kitus vienkartinius darbo drabužius. Siūlome didelį dydžių pasirinkimą.

Vienkartiniai darbo rūbai internetu

Vienkartinius darbo rūbus galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje amspauda.lt. Jei perkate didelį kiekį susisiekite su mumis el. paštu [email protected] ir mes Jums atsiųsime specialų pasiūlymą. Vienkartinius darbo rūbus galite atvykti apžiūrėti mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje. Padėsime išsirinkti Jūsų verslui, įstagai labiausiai tinkamus. Taip pat čia galite nemokamai atsiimti savo prekes. Vienkartinius darbo rūbus siunčiame internetu. Jei juos turime sandėlyje, jie jus pasieks per 2-3 darbo dienas. Jei mūsų kataloge nerandate norimo modelio – susisiekite su mumis ir mes pasistengsime jį Jums surasti ir užsakyti. Rūbus užsakome tik iš patikimų tiekėjų, su kuriais bendradarbiaujame ne vienerius metus, todėl jūsų vienkartiniai darbo rūbai bus tikrai kokybiški. Galite išsirinkti Jums patogiausia siuntimo būdą (paštu, per kurjerį, į paštomatą). Atsiskaityti taip pat galite Jums patogiausiu būdų (per Pay Pal sistemą, elektroninę bankininkystę ir kitais būdais.)