Medicininiai darbo rūbai

Rasta 10 prekės(-ių).

Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Medicininiai darbo rūbai

Medicininiai darbo rūbai – neišvengiama kiekvieno mediko kasdienybės dalis

Medicininiai darbo rūbai reikalingi kiekvienam medikui, slaugytojui, odontologui, vaistininkui, laborantui ar SPA centrų darbuotojams ir grožio specialistams. Svarbu, kad jie būtų itin patogūs, kokybiški, nevaržytų judesių. Mūsų internetinėje parduotuvėje atrasite įvairių spalvų ir dydžių medicininėse pižamas ir chalatus. Siūlome modelius moterims, vyrams bei unisex medicininius darbo rūbus. Mūsų siūlomi medicininiai darbo rūbai yra aukštos kokybės. Galite atrasti modelius, kurie yra laisvesnis arba liemenuoti. Siūlome ir vienkartinius darbo drabužius, kurie itin aktualūs pandemijos kontekste, siekiant apsisaugoti nuo įvairių virusų ir bakterijų.

Kaip išsirinkti medicininius darbo rūbus?

Kaip ir renkantis kiekvieną rūbą, svarbu jo kokybė. Medicininiai darbo drabužiai turi nevaržyti judesių, leisti odai kvėpuoti. Nekokybiški specializuoti drabužiai bus neilgaamžiai, dažnai turėsite juos keisti naujais. Taip pat neabejotinai svarbu, kad jie atitiktų įstaigos reikalavimus. Tradiciškai medicininiai darbo rūbai – balti. Vis dėlto šiuolaikiniai medikai, loborantai, grožio specialistai nevengia ir ryškesnių spalvų. Mūsų kataloge atrasite gausų spalvų pasirinkimą, o jei nerasite norimos spalvos – susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu ir mes pabandysime padėti surasti Jūsų norimą rūbą.

Medicininiai darbo rūbai su jūsų įstaigos logotipu

Medicininius darbo rūbus (medikų pižamas, chalatus ir kita) galite papuošti savo įstaigos logotipu ir/ar norimais užrašais. Siūlome ne vieną spaudos būdą (šilkografiją, DTG, termo). Naudojame tik profesionaliausius spausdintuvus ir ekologiškas, gamtai nekenkiančias medžiagas, taigi, spauda yra ilgaamžiška ir greitai nenusiplaus, nepraras pradinio vaizdo. Išsirinkti geriausią sprendimą galime padėti. Susisiekite su mumis el. Paštu arba telefonu. Mielai pakonsultuosime visais iškilusiais klausimais! Be to medicininius darbo drabužius siuvinėjame, puošiame emblemomis ir įvairiomis etiketėmis. Medicininiai darbo rūbai su įstaigos logotipu bus puiki reklama Jūsų gydymo įstaigai, grožio ar SPA centrui. Darbuotojai atrodys itin profesionaliai, o jūsų klientai tikrai atsimins Jūsų verslo pavadinimą. Nepraleiskite progos ir kasdienius drabužius ar aksesuarus (marškinėlius, džemperius, kepurėles, maišelius ir panašiai) papuošti Jūsų įmonės/įstaigos spauda. Tai gali būti puiki dovana darbuotojams bei klientams.