Pigūs darbo rūbai

Rasta 31 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 31 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pigūs darbo rūbai

Pigūs darbo rūbai - puikus kokybės ir kainos santykis!

Remonto, statybos, santechnikos darbai reikalauja ne tik specialių įrangos, įrankių bei technikos, bet ir patogių judesius nevaržančių darbo rūbų. Mūsų siūlomi pigūs darbo rūbai ne tik kokybiški, patogūs ir pritaikyti Jūsų poreikiams, bet ir neskriaudžiantys Jūsų piniginės. Pigūs darbo rūbai už mažesnę kainą suteiks tą pati komfortą ir kokybę, kurių tikėtumėtės už daug didesnę kainą. Darbo rūbus įsigysite net neišvykę iš namų. Keliais mygtuko paspaudimais juos galite užsisakyti internetu, taip sutaupydami ne tik pinigų, bet ir laiko.

Apie darbo rūbų pasirinkimo galimybes

Darbinius rūbus galima laikyti svarbiu kiekvieno meistro irankiu. Specialiai pritaikyti siluetai, papildomos kišenės ir kiti privalumai taps neatsiejama kiekvienos darbo dienos dalimi. Tikime, kad kiekvienas galės atrasti tiek savo poreikius atitinkančius modelius, tiek tinkamą dydį. Dydžių lentelę rasite prie kiekvieno rūbo. Drabužiai darbui nebūtinai turi būti nuobodūs. Mūsų parduotuvėje atrasite ne vieną spalvą ir modelį, kuris leis dirbti ne tik patogiai, bet ir stilingai. 

Spauda ant darbo rūbų

Specialieji darbo rūbai gali tapti neatsiejama Jūsų korporatyvinio identiteto dalis. Darbo rūbus mielai papuošime Jūsų įmonės logotipu ar kita spauda. Darbo rūbai su logotipu tikrai bus išskirtiniai. Spauda ant rūbų atliekama termo, šilkografijos arba DTG spaudos būdu. Jūsų pasirinktus užrašus ar logotipą ant rūbų galime ir išsiuvinėti. Rūbus galime papuošti ir įvairiais antsiuvais, etiketėmis bei emblemomis. Tiek spausdindami ant rūbų, tiek juos siuvinėdami užtikriname aukščiausia kokybę ir ilgaamžiškumą. 

Rekomendacijos darbo rūbų priežiūrai

Kaip ir kiekvienas įrankis, taip ir darbo rūbai reikalauja atitinkamos priežiūros. Net ir pigūs darbo rūbai tarnaus ilgai, jei juos prižiūrėsite pagal rekomendacijas nurodytas etiketėje. Darbo rūbus su spauda rekomenduojame skalbti ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje. Taip spauda išliks ilgaamžiška. Nerekomenduojame naudoti džiovyklės.

Apie darbo rūbų įsigijimą internetu bei pristatymą

Darbo rūbus galite įsigyti internetu amspauda.lt internetinėje svetainėje. Atsiskaityti už prekes galite daugybę būdų: bankiniu pavedimu, el. bankininkyste, „Paysera”, „Paypal”, „Perlo” terminaluose bei pašto skyriuose. Siuntimui galite pasirinkti Jums patogų pristatymo būdą („Lietuvos paštu”, „LP Express” paštomatu, „Omniva” paštomatu bei kurjeriu). Maloniai kviečiame užsukti į mūsų fizinę parduotuvę įsikūrusią Verkių g. 30 b, Vilniuje, kur galėsite atsiimti savo užsakymą nemokamai bei užsisakyti daugiau prekių vietoje. Jeigu neradote jums tinkamo darbo rūbo, lauksime jūsų laiško el. paštu [email protected]. Kyla klausimų? Drąsiai kreipkitės – pasiūlysime ir padėsime išsirinkti geriausius darbo rūbus bei tinkamiausią spaudos būdą ant jų.