Šilkografijos transferai etiketėms

Pasitelkiant šilkografijos technologija galima ekonomiškai ir kokybiškai pasigaminti šilkografijos transferų etiketėms. Šie pagaminami sutalpinus daug smulkių logotipų (užrašų) ant A4 lapo ir tinklu braukiant ant specialaus perkėlimo popieriaus. Vėliau šie dažai apdorojami ir jiems sukuriamas lipnus (nuo karščio) paviršius. Iškirptą transferą, termo preso ar lygintuvo pagalba, galima perkelti ant drabužio per 20-30 s. Vieno logotipo pagaminimo (perkėlimo) kaina būna itin žema. Minimalus užsakymo kiekis 25 vnt. A4 lapų. 

Tai patvari ir kokybiška alternatyva austoms, siuvinėtoms etiketėms, mat šių gamybą bei perkėlimas greitesnis ir paprastesnis. Palyginimui pačios etiketės gamyba yra ženkliai brangesnė, tai pat senesnės pašalinimas ir (ar) naujos prisiuvimas yra ganėtinai nepigus ir stipriai padidina rūbo savikainą.

Spaudos bei drabužių kainos derinamos individualiai. Pakonsultuosime, per trumpą laiką padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius rūbus bei parinksime optimaliausią spaudos metodą,
Pasiteirauti dėl kainų bei terminų galite:
+37063077733 arba [email protected]

Šilkografijos spaudos būdas ant rūbų naudojamas jau net nuo neatmenamų laikų. Šiuo metu ši technologija yra modernizuota, naudojami specialūs prietaisai, bet pagrindinis principas išlieka tas pats – pagaminamas specialus tinklelis per kurį liejami specialūs dažai ant tekstilės. Toks spaudos metodas aukštos kokybės, dizainai ilgaamžiai bei puikiai tinka dideliems vieno dizaino užsakymams (nes kiekvienam dizainui ruošiamas individualus tinklelis). Naudojant šią technologiją gana pigiai ir kokybiškai galima pasigaminti šilkografijos transferius etiketėms. Kaip ir naudojant šilkografijos metodą spaudai ant rūbų, gaminant transferius reikia atsižvelgti į jų kiekį. Šilkografijos transferiai etiketėms gaminami nuo 25 vienetų A4 lape sutalpintų transferų. 

Kodėl jūsų produktams reikalingos etiketės?

Nesvarbu ar naudojate medžiagines etiketes ar šilkografijos transferius, etiketės jūsų produktui suteikia išskirtinumo. Pasinaudokite progą ir etiketėje palikite linksmą arba mielą žinutę savo klientui – tai formuos teigiamą jūsų prekės ženklo įvaizdį ir didins jūsų prekės ženklo žinomumą, padės užmegzti ryšį su klientu.

Mūsų siūlomi spaudos metodai

Siūlome ne tik šilkografijos technologiją atliekant spaudą ant rūbų. Spaudą ant drabužių atliekame ir tiesioginio (direct to garmet DTG) spausdinimo metodu, darome termo spaudą, bei rūbus siuvinėjame. Kiekvienas spaudos būdas tinkamas skirtingiems poreikiams, taigi, mielai galime supažindinti jus su kiekvieno spaudos metodo privalumais ir trūkumais, padėti išsirinkti tinkamiausią ir ekonomiškiausią jums. 

Mūsų siūlomi reklaminiai rūbai

Mūsų internetiniame kataloge atrasite itin gausų kokybiškų reklaminių rūbų pasirinkimą. Nuolat ieškome naujausių ir madingiausių drabužių, kurie patenkins net įmantriausių klientų poreikius. Išskirtiniams užsakymams padedame surasti išskirtinius rūbus, kuriuos užsakome tik iš patikimiausių tiekėjų Europoje, su kuriais bendradarbiaujame jau ne vienerius metus. Mūsų komanda greitai ir operatyviai yra pasiruošusi atsakyti į visus jūsų klausimus, pastebėjimus bei užtikrina kokybiškiausią galutinį produktą. Teikiame ir maketavimo paslaugas, taigi, jei neturite maketo spaudai – jį paruošime už jus. Susisiekite su mumis dėl bendradarbiavimo galimybių. Kiekvieno užsakymo kaina yra derinama individualiai atsižvelgiant į kiekius, spaudos būdus bei naudojamus rūbus.