Šilkografijos transferai etiketėms

Pasitelkiant šilkografijos technologija galima ekonomiškai ir kokybiškai pasigaminti šilkografijos transferų etiketėms. Šie pagaminami sutalpinus daug smulkių logotipų (užrašų) ant A4 lapo ir tinklu braukiant ant specialaus perkėlimo popieriaus. Vėliau šie dažai apdorojami ir jiems sukuriamas lipnus (nuo karščio) paviršius. Iškirptą transferą, termo preso ar lygintuvo pagalba, galima perkelti ant drabužio per 20-30 s. Vieno logotipo pagaminimo (perkėlimo) kaina būna itin žema. Minimalus užsakymo kiekis 25 vnt. A4 lapų. 

Tai patvari ir kokybiška alternatyva austoms, siuvinėtoms etiketėms, mat šių gamybą bei perkėlimas greitesnis ir paprastesnis. Palyginimui pačios etiketės gamyba yra ženkliai brangesnė, tai pat senesnės pašalinimas ir (ar) naujos prisiuvimas yra ganėtinai nepigus ir stipriai padidina rūbo savikainą.

Spaudos bei drabužių kainos derinamos individualiai. Pakonsultuosime, per trumpą laiką padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius rūbus bei parinksime optimaliausią spaudos metodą,
Pasiteirauti dėl kainų bei terminų galite:
+37063077733 arba info@amspauda.lt